Yıldız şarkıcı Katy Perry, program çekimi sırasında bir anda yere yığıldı - Son Dakika

Yıldız şarkıcı Katy Perry, program çekimi sırasında bir anda yere yığıldı

23.02.2020 13:51

Dünyaca ünlü şarkıcı Katy Perry, American Idol programının çekimleri sırasında gazdan etkilenerek baygınlık geçirdi. Şarkıcının sağlık durumu ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

1
American Idol programının gelecek bölümünden ünlü şarkıcı Katy Perry'nin çekimler sırasında gaz sızıntısından etkilenerek bayıldı. Programdan önce ortaya çıkan görüntüler ise hayranlarını korkuttu.
2
"İyi hissetmiyorum" dediği duyulan Perry, stüdyonun boşaltılmasının ardından yere düştü.
3
Acil durum ekipleri stüdyoya girerek müdahalede bulunurken set ekibi ve yarışmacılar binadan tahliye edildi.
4
Ünlü şarkıcının cephesinden ise konu ve sağlık durumuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.
5
Yıldız şarkıcı Katy Perry, kendi fotoğrafını sosyal medyada paylaştığı için dava edilmişti.
6
35 yaşındaki ABD'li şarkıcı, 2016 yılı Cadılar Bayramı'nda Hillary Clinton kostümü giydiğinde çekilen fotoğrafı için fotoğraf ajansı Backgrid tarafından suçlanmıştı.
7
Perry, fotoğrafı paylaştıktan üç yıl sonra 150 bin dolarlık tazminat davasıyla karşı karşıya kalmıştı.
8
Katy Perry kimdir?
Katy Perry kimdir?
Katheryn Elizabeth "Katy" Hudson 25 Ekim 1984'te doğdu. Sahne adıyla Katy Perry, Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve oyuncudur.
9
Gospel müziği ile büyüdü, babasının papaz olarak görev yaptığı kilisenin korosunda sekiz yıl görev aldı. 2001 yılında müzik listelerinde herhangi bir başarı elde edemeyen ilk albümü Katy Hudson'ı piyasaya sürdü, müzikal kariyerinin ilk altı yılında Katy Hudson adıyla sahneye çıktı.

10
İlerleyen yıllarda yeni bir stüdyo albümü kaydetti fakat yayınlamaktan vazgeçti. 2007'de Capitol Records ile anlaşma imzaladıktan sonra Katy Perry sahne adını kullanmaya başladı.

11

Perry, 2008'de yayınladığı ikinci stüdyo albümü One of the Boys ile tanındı ve albümdeki "I Kissed A Girl", "Hot n Cold" ve "Waking Up in Vegas" şarkıları Billboard Hot 100 listesinde ilk ona girmeyi başardı. 2009'da, albümünü tanıtmak amacıyla Hello Katy Tour adını verdiği ilk dünya turnesine çıktı. Bir sonraki yıl üçüncü stüdyo albümü Teenage Dream'i piyasaya sürdü.

12
Albümdeki "California Gurls", "Teenage Dream", "Firework", "E.T." ve "Last Friday Night (T.G.I.F.)" şarkıları Hot 100 listesinin bir numarasına yükseldi. Böylece Perry, aynı albümden beş tane bir numaralı şarkı çıkaran ilk kadın sanatçı oldu. Albümünü tanıtmak amacıyla California Dreams Tour adını verdiği ikinci dünya turnesini gerçekleştirdi.

13
Mart 2012'de, üçüncü stüdyo albümünü yeniden düzenleyerek Teenage Dream: The Complete Confection adıyla tekrar piyasaya sürdü. Yeniden düzenlenen albümün ilk single çalışması "Part of Me", ikinci single çalışması "Wide Awake" olarak yayınlandı.
14
Başarılı şarkıcı şimdilerde dünyaca ünlü oyuncu Orlando Bloom ile mutlu bir birliktelik yaşıyor.

YORUMLAR (3)
500

Son Dakika Yıldız şarkıcı Katy Perry, program çekimi sırasında bir anda yere yığıldı - Son Dakika


Advertisement