Yıldız şarkıcı Mariah Carey ablasının iğrenç planını yıllar sonra itiraf etti: 12 yaşımda parayla cinsel ilişkiye zorladı - Son Dakika

Yıldız şarkıcı Mariah Carey ablasının iğrenç planını yıllar sonra itiraf etti: 12 yaşımda parayla cinsel ilişkiye zorladı

26.09.2020 10:50

Dünyaca ünlü şarkıcı Mariah Carey çocukluğu hakkında çarpıcı itiraflarda bulundu. Carey yıllardır arasının bozuk olduğu ablasının, kendisini henüz 12 yaşında parayla cinsel ilişkiye zorladığını söyledi.

1
Bir döneme sesi ve şarkılarıyla damga vuran Grammy ödüllü 50 yaşındaki Mariah Carey, bugüne kadar çok ayrıntılı şekilde anlatmadığı çocukluğu hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.
2
Şarkıcı, The Oprah Conversation adlı programa konuk oldu ve yakında piyasaya çıkacak olan The Meaning of Mariah Carey adlı kitabından bazı bölümler okudu.
3
Carey'nin okuduğu bölümler arasında en çarpıcısı da ablası Allison'ın kendisini para karşılığında cinsel ilişkiye zorladığını iddia ettiği satırlardı.
4
Mariah Carey, 12 yaşındayken ablası Allison'ın kendisine zorla uyuşturucu vermeye çalıştığını ve bu sırada da yaralayarak üçüncü derecede yanıklar oluşmasına yol açtığını ileri sürdü.

5
Carey, ablası Allison ile ağabeyi Morgan'dan "eski ablam" ve "eski ağabeyim" diye söz etti. Ünlü şarkıcı her ikisinin de yıllarca kendisi hakkında yalanlar söyleyip kendisine saldırdıklarını ileri sürdü. Ağabeyini "uç noktada şiddete eğilimli", ablasını da "travmalı" diyerek tanımladı.
6
TACİZ İTİRAFI OLAY OLMUŞTU
TACİZ İTİRAFI OLAY OLMUŞTU
Bundan 9 yıl önce Mariah Carey'nin ablası Allison'ın, geçinmek için hayat kadınlığı yaptığı ve AIDS kaptığı haberleri basına yansımıştı. Allison Carey, yaşamak için başka bir seçeneği olmadığını ileri sürmüştü.
7
Allison Carey, bu yılın başlarında basına verdiği röportajda henüz çok gençken annesinin kendisini taciz ettiğini ileri sürdü.

8
9
10
11

Son Dakika Yıldız şarkıcı Mariah Carey ablasının iğrenç planını yıllar sonra itiraf etti: 12 yaşımda parayla cinsel ilişkiye zorladı - Son Dakika

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Gözlerini gökyüzünden alamadılar! Şehir halkı telefon ellerinde dakikalarca bu halde kaldı Yaptığı tek şey paylaşmak! 15 milyon takipçisine yine can alıcı pozuyla teşekkür etti Sular çekilince gün yüzüne çıktı! Köylüler gördükleri manzara karşısında isyan etti İnanması güç! Sektirdiği küçücük taş milyonluk aracı havaya uçurdu Evliliği bir gün sürmüştü! Hande Ataizi, herkesin merak ettiği olayın perde arkasını anlattı
10:08