Yıldız Teknik'te Arbede! - Son Dakika

Yıldız Teknik'te Arbede!

1
Sabah saatlerinde kampüse gelen öğrencilere, girişte üzerinde rektörlük genel sekreterliği imzalı "Açılan disiplin soruşturmasının sağlıklı yürütülebilmesi ve kampüs düzeninin sağlanabilmesi amacıyla üniversitemiz kampüslerine soruşturma sonuçlanana kadar girişiniz yasaklanmıştır" yazılı kağıtlar verildi.

2
Bunun üzerine öğrenciler kampüs önünde beklemeye beklemeye başladı.
3
Kampüse girişi yasaklanan öğrencilerden Özgür Keskin, "Fizik-1'de bugün laboratuvar dersim vardı. Devam zorunluluğu olan bir ders. Uygulama nedeniyle bu derse giremeyeceğim. Dolayısı ile bu dersten devamsızlık yüzünden kalmış olacağım.
4
Bunun hesabını nasıl verecekler merak ediyorum? Soruşturma başlamış olsa bile, henüz bir ceza almadığıma göre, kampüse alınmamamın bir hukuki dayanağı yok. Ayrıca soruşturma kapsamında benim de ifade vererek savunma yapmam gerekiyordu" dedi.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Haber Yayın Tarihi: 25.10.2010 15:30

Son Dakika Yıldız Teknik'te Arbede! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü İntikam almak isteyen çalışan, amirinin kahvesine kimyasal madde koydu Kimi partnerinin kalçalarına dokundu kimi konuğunun pantolonunu indirdi! İşte Türk televizyon tarihinden 12 skandal an Asırlık sır bir türlü çözülemiyor! Bu adada herkes 100 yıldan fazla yaşıyor