Yıldız Teknik'te Kavga - Son Dakika

Yıldız Teknik'te Kavga

11.03.2011 16:24

1
Yıldız Teknik Üniversitesi'nde İki Öğrenci Grubu Arasında Kavga Çıktı. Çok Sayıda Yaralı Var. Yıldız Teknik Üniversitesi'nde çıkan kavga sonrası yaralanan öğrenciler yerleşkeye gelen ambulanslarla çevredeki hastanelere gönderildi. Olay yerine çok sayıda takviye çevik kuvvet ekibi sevk edildi.
2
Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Türkiye Komünist Partisi(TKP) ile PKK sempatizanı öğrenciler arasında iddiaya göre afiş asma tartışması yüzünden kavga çıktı.
3
Kavga sonrası olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi. İlk belirlemelere göre kavgada 10 kişinin yaralandığı öğrenildi.

4
Yaralı öğrenciler Şişli Etfal, Okmeydanı Eğitim Araştırma ve Taksim İlkyardım Hastanesi'ne kaldırıldı. Üniversiteye çok sayıda çevik kuvvet ekibi sevk edildi. Üniversiteye olay yeri inceleme polis ekipleri de geldi.

5
Üniversite yönetiminin ilerleyen saatlerde açıklama yapması bekleniyor. Beşiktaş Barbaros Bulvarı üzerinde bulunan üniversitenin yerleşkesinde henüz belirlenemeyen bir sebeple sol görüşlü iki Öğrenci grubu arasında kavga çıktı.
6
Kavga sonrası üniversiteye çok sayıda ambulans sevk edildi. Polis ekipleri ise olayların büyümemesi için yerleşkedeki önlemlerini artırdı.

Son Dakika Yıldız Teknik'te Kavga - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor