Yıldız Teknik'te Kavga - Son Dakika

Yıldız Teknik'te Kavga

9 yıl önce

1
Yıldız Teknik Üniversitesi'nde İki Öğrenci Grubu Arasında Kavga Çıktı. Çok Sayıda Yaralı Var. Yıldız Teknik Üniversitesi'nde çıkan kavga sonrası yaralanan öğrenciler yerleşkeye gelen ambulanslarla çevredeki hastanelere gönderildi. Olay yerine çok sayıda takviye çevik kuvvet ekibi sevk edildi.
2
Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Türkiye Komünist Partisi(TKP) ile PKK sempatizanı öğrenciler arasında iddiaya göre afiş asma tartışması yüzünden kavga çıktı.
3
Kavga sonrası olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi. İlk belirlemelere göre kavgada 10 kişinin yaralandığı öğrenildi.

4
Yaralı öğrenciler Şişli Etfal, Okmeydanı Eğitim Araştırma ve Taksim İlkyardım Hastanesi'ne kaldırıldı. Üniversiteye çok sayıda çevik kuvvet ekibi sevk edildi. Üniversiteye olay yeri inceleme polis ekipleri de geldi.

5
Üniversite yönetiminin ilerleyen saatlerde açıklama yapması bekleniyor. Beşiktaş Barbaros Bulvarı üzerinde bulunan üniversitenin yerleşkesinde henüz belirlenemeyen bir sebeple sol görüşlü iki Öğrenci grubu arasında kavga çıktı.
6
Kavga sonrası üniversiteye çok sayıda ambulans sevk edildi. Polis ekipleri ise olayların büyümemesi için yerleşkedeki önlemlerini artırdı.

Haber Yayın Tarihi: 11.03.2011 04:24 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Asistan öğretmenden skandal! 2 öğrencisine uyuşturucu verip üçlü ilişkiye girdi Esra Erol'un yıllar önceki hali görenleri şoke etti! Efsane dizide figüranlık yapmış Tam paketi bir ev parası! İşte rende tasarımlı Apple Mac Pro ve özellikleri 'Doğal gaz faturası fazla geldi' diyenler dikkat! İşte süper tasarruf önerileri Hastanede kaptı, bir anda vücudunu yemeye başladı!