Yılın Aşkına Gölge Düştü! Sıla, Ahmet Kural'dan Dayak Yediği İddiasıyla Mahkemeye Başvurdu - Son Dakika

Yılın Aşkına Gölge Düştü! Sıla, Ahmet Kural'dan Dayak Yediği İddiasıyla Mahkemeye Başvurdu

01.11.2018 15:14

Ahmet Kural ve Sıla aşkında hiç beklenmedik bir gelişme yaşandı. Sıla, Ahmet Kural'ın kendisine şiddet uyguladığı iddiasıyla savcılığa başvurdu. Sıla'nın kolundaki morluklar dikkat çekerken, Kural için 3 ay süresince kendisine yaklaşmamasına yönelik koruma kararı aldırdı.

1
Şarkıcı Sıla ve Oyuncu Ahmet Kural'ın ilişkisi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
2
İkili sosyal medya hesaplarından paylaştıkları fotoğraflarla sık sık mutluluk pozu veriyordu. Hatta Ahmet Kural'ın Sıla'ya bakışı sosyal medyada onlarca caps'e konu olmuştu.
3
İkili ayrılmaya karar vermiş ancak bir süre sonra barıştıklarını duyurmuştu.
4
Aşkı yeniden alevlenen ikilinin evleneceği söylentileri dolaşıyordu.
5
Ancak bu gelişmeyi hiç kimse beklemiyordu. Sıla, Çağlayan Adliyesi'ne giderek, Ahmet Kural'ın kendisine fiziksel ve psikolojik şiddet uyguladığı ve tehdit ettiği iddiasıyla Ahmet Kural hakkında şikayetçi oldu.
6
SILANIN KOLU MOSMOR!
SILANIN KOLU MOSMOR!
Sıla'nın kolundaki morluklar dikkat çekiyor.
7
İfade verme işleminin ardından adliye çıkışında basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Sıla Gençoğlu, "Bir hukuki sürecin içindeyiz. Çok fazla bir şey söylemek istemiyorum açıkçası. Zamanı gelince zaten konuşacağız. Savcılığa ifade vermeye geldim. Ahmet Kural'dan şikayetçiyim." dedi.
8
Ahmet Kural'a Uzaklaştırma Kararı
Ahmet Kurala Uzaklaştırma Kararı
Mahkeme, Ahmet Kural için evden ve iş yerinden uzaklaştırma kararı ile kitle iletişim araçlarıyla Sıla'yı rahatsız etmeme yönünde karar aldı.
9

Son Dakika Yılın Aşkına Gölge Düştü! Sıla, Ahmet Kural'dan Dayak Yediği İddiasıyla Mahkemeye Başvurdu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)
500
Advertisement