Yılın Düğününden İlk Kareler - Son Dakika

Yılın Düğününden İlk Kareler

14.05.2016 15:58

1
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar bugün evleniyor. Nikahın yapılacağı Küçükçekmece'deki Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi çevresinde tüm yollar geceden trafiğe kapatıldı. Nikah nedeniyle İstanbul Halkalı'da geniş güvenlik önlemleri alınırken, Atatürk Havalimanı da en yoğun günlerinden birini yaşadı.

2
Düğün için yurt içinden ve dışından da pek çok konuk geliyor. İlk gelen Katar'lı davetliler oldu. Hava alanında büyük yoğunluk yaşanıyor.
3
Nikahın yapılacağı Küçükçekmece'deki Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi çevresinde tüm yollar geceden trafiğe kapatıldı. Nikah nedeniyle İstanbul Halkalı'da geniş güvenlik önlemleri alınırken, Atatürk Havalimanı da en yoğun günlerinden birini yaşıyor.

4
5
Selçuk Bayraktar, Sümeyye Erdoğan'ı Tarabya'daki Cumhurbaşkanlığı köşkünden aldı ve gelin arabası yola çıktı. Nikahın yapılacağı Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'ne erkenden gelen çiftin aracındaki çiçekler dikkat çekti. Gelinlik giyen Sümeyye Erdoğan, ön koltukta otururken, aracı Selçuk Bayraktar kullandı.

6
7
Sümeyya Erdoğan'ın bindiği gelin arabasının sadeliği dikkat çekti. Yan aynalardaki sümbül çiçeğinin ise özel bir anlamı var. Sümbül çiçeği bağlılık ve sonsuz sevgiyi sembolize ediyor.

8
9
10
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kızı Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar'ın düğün törenine katılmak üzere helikopterle Halkalı'ya gitti. Huber Köşkü'nde yapılan hazırlıkların ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve ailesi ile birlikte helikopter pistine geldi. Erdoğan ve ailesini taşıyan helikopter Halkalı Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi yakınlarındaki spor alanına inmek üzere 14.00'te havalandı. Erdoğan ailesinin hareketi öncesinde çevrede geniş güvenlik önlemleri alındığı da görüldü.

11
12
Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar'ın düğününün yapılacağı salondan ilk kareler de gelmeye başladı.

13
14
15
Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi çevresinde hareketlilik günler öncesinden başlamıştı. Nikah günü sabah erken saatlerde de önlemler artırıldı.

16
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Bosna Hersek lideri Bekir İzzetbegoviç ve eşi ile yan yana oturdu.

17
Seda Sayan, Instagram hesabında bu fotoğrafı paylaştı.

18
19
Bayraktar'ın şahitliğini Genelkurmay Başkanı Org. Hulusi Akar yapacak.

20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55

Son Dakika Yılın Düğününden İlk Kareler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı