Yılın En İyi 'Selfie'leri - Son Dakika

Yılın En İyi 'Selfie'leri

15.12.2013 19:29

1
Hatırlarsanız selfie Oxfor Üniversitesi tarafından yılın sözcüğü seçilmişti. Kişinin telefon kullanarak kendi fotoğrafını çekmesi anlamına gelen "Selfie" özellikle bu yıl Instagram ve Twitter gibi sosyal ağlarda çok sık kullanılmıştı. İşte yılın en iyi 'selfie'leri;

Bu yılın en iyi selfie pozu ise hiç şüphesiz astronot Luca Parmitano'nun dünyadan çok uzakta çektiği bu fotoğraf oldu.

Kaynak :

2
New York, Brooklyn Köprüsü'nde bir kişi intihar ederken çekilen bu selfie, tepki toplamıştı.

3
Kim Kardashian
4
Rihanna, Tayland'da nesli tükenmekte olan bir türle çektirdiği bu pozla yetkilileri alarma geçridi.

5
Spor muhabiri Kelly Nash, üzerine doğru hızla ilerleyen beyzbol topuyla yılın en tehlikeli pozunu yakaladı.

6
Beyzbol şampiyonasında sahaya atlayan Kayleigh Hill, ilk önce Twitter'dan arkadaşlarına "Eğer 1500 dolar ceza parasını toplamaya yardımcı olursanız bugün sahaya atlayıp fotoğraf çekeceğiz" duyurusunu yaptı.
7
Emily ve 2 arkadaşı cezaya rağmen sahaya atlamayı başardı.

8
9
Benny Winfield Jr, Instagram üzerinden Selfie'nin mucidi olduğunu ilan etti. Benny bu konuda haksız sayılmaz. Çünkü hesabında aynı açıdan ve aynı gülümsemeyle çekilmiş 291 selfie pozu bulunuyor.

10
Efsane oyun GTA, sadece soygun ya da cinayetlerden ibaret değil. Oyuncular dilerlerse bu 'özel' anlarını ölümsüzleştirebiliyor.

11
Star Wars' serisinin efsane karakteri Darth Vader, Instagram hesabı üzerinden 'selfie’ pozunu paylaştı.

12
70 yaşındaki gazeteci-yazar Geraldo Rivera'dan cesur 'selfie

13
Öğretmeni doğum sancısı çekerken bu genç selfie çekmeten kaçınmıyor.
14
İngiltere Başbakanı David Cameron'ın baldızı Alice Sheffield'ın bu masum karesine Cameron uyurken yakalanıyor.

15
Güney Afrika'nın efsanevi lideri Nelson Mandela'nın cenaze töreninde Danimarka Başbakanı Helle Thörning, Barack Obama ve David Cameron’ın ilk önce birlikte fotoğraf çektirmesi ve ardından devam eden koyu sohbeti, First Lady Michelle Obama'yı rahatsız etti. Uluslararası basın ve sosyal medya, yayınlanan fotoğrafları, "Michelle Obama'nın kıskançlık krizi" olarak yorumladı..

16
Konser esnasında fotoğrafını çekmeye çalışan bu genç kıza Beyonce sessizce yaklaşarak kareye giriyor.

17
Amerikan Time dergisi tarafından yılın kişisi seçilen Papa Francis, Vatikan'da bir grup genci kırmayarak onlarla poz veriyor.

18
19
Japon fotoğrafçı Keisuke Jinushi, sevgilisi olmayanlar ve yalnız bir hayat sürmek zorunda olanlar için ilginç bir çözüm buldu. Sağ eline makyaj yapan ve oje süren Keisuke, açıyı ayarlayarak 'sevgilisiyle berabermiş' gibi fotoğraflar çekiyor.

20
Tom Hanks ve Steve Martin sahnede..

21
Kai Jordan ve James Doernberg çifti New York'un Manhattan bölgesindeki 118 metro durağında 9 saatte dolaşıp her anını fotoğrafladı
22
23
Batı Avustralya'nın ücra köşesindeki Kimberley bölgesinde bir kamerayı kaçıran deniz kartalının macerasını böyle ölümsüzleştirdi.

24
Ölmek üzere olan dedesiyle bu pozu çeken genç kız da duyarsız olmakla suçlanmıştı
25
Şarkıcı Macklemore, bir hayranının sahneye attığı telefonla fotoğraf çekmeyi ihmal etmedi.

26
Barack Obama'nın kızları Malia ve Sasha babalarının yemin törenini dinlemek yerine daha eğlenceli bir aktivite keşfetti.

27
Michelle Obama köpeği Bo ile birlikte.
28
Hillary ve kızı Chelsea Clinton

Son Dakika Yılın En İyi 'Selfie'leri - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yetkililer itiraf etmek zorunda kaldı! Salgının kontrolden çıktığı ABD'de cesetler kamyonlarda saklanıyor Neye niyet neye kısmet! Çeyizini düzebilmek için işe girdi, hiç durmadan 66 yıldır çalışıyor İrem Derici'den günlerce konuşulacak itiraf: İşsiz kalırsam göğüslerimi satacağım Kahve siparişi veren kadın, bardağında yazan not karşısında şoka uğradı Futbolcu eşini öve öve bitiremeyen ünlü modelin yatak itirafı takipçilerini şaşkına çevirdi