Yıllar Boyunca Kestiği Cinsel Organları Yedi - Son Dakika

Yıllar Boyunca Kestiği Cinsel Organları Yedi

16.05.2016 07:59

1
İşte kocası seri katil olmasına rağmen ruhu duymayan kadınların öyküsü... 70 kişinin katili Gary Ridgway'in eşi nasıl bir duygu. Bunu bize Judith Mawson anlatacak:

2
"13 yıl boyunca Gary ile evli kaldım. Mükemmel bir kocaydı. Her gün beni güldürürdü. Onunla bir barada tanıştık. Yakışıklı, iyi bir mesleği olan bir insandı. Önce flört dönemi oldu. Sonra evlendik. Sıradan bir çifttik. Gary kamp yapmayı ve tekne ile açılmayı severdi. Daha doğrusu öyle söylerdi.

3
Haftasonları kampla ilgili yalanlar uyduruyormuş. Hafta içleri işini bahane ederdi. Eve gelmediği zamanlarda bu söylediklerinden dolayı şüphelenmedim. Bir olay hiç aklımdan çıkmıyor. Evde bir gün halı ve yatak çarşafının olmadığını fark ettim. Bunu Gary'e sorunca "Onlar eski kız arkadaşıma aitti. İsteyince geri verdim" dedi. Meğerse çarşaf ve halıyla kurbanının cesedini taşımış.

4
Seri katil olduğunu öğrenince çok kötü günler geçirdim. Kendimi ilaçlara ve alkole verdim. Kendimi şöyle avutuyorum. Gary'nin en az cinayet işlediği dönem evliliğimizin olduğu dönem. Eğer evlenmeseydik büyük ihtimal Gary daha çok kişiyi öldürecekti. Kendimi insanların hayatını kurtaran biri olarak görüyorum

5
Cathy Wilson, 16 yaşında evlendiği Peter Tobin'den 19 yaşında boşandı. Peter, Cathy'den 20 yaş büyüktü. Aslında Cathy, Peter'ın katil olduğunu duyunca hem şaşırdı hem şaşırmadı.

6
İşte Cathy'nin anlattıkları: "Onunla evli olduğum 3 yıl cehennemden farksızdı. Hem psikolojik hem de fiziksel şiddete maruz kalıyordum. Eve hayat kadınları getirmekten çekinmiyordu. Bir gün beni öldürebileceğini düşünmüştüm. Ama başkalarını öldüreceği aklıma gelmemişti"

7
Aslında Peter 3 kadını çoktan öldürmüştü. Cathy'e bodrum katına inmesini yasaklamıştı. Evde de gitmek bilmeyen kötü bir koku vardı. Evet kocası kendisini dövüyordu ama seri katil olduğu fikri Cathy'nin aklına ucundan bile geçmedi.

8
Sonunda Peter yakalandı. Cathy, kocasının kim olduğunu haberlerde eşinin fotoğrafını görünce öğrendi.

9
Kanadalı asker Russell Williams madalyalı bir albay, eşine sadık bir insan olarak tanınıyordu. 19 yıl boyunca Mary Elizabeth Harriman evli kaldılar.

10
Mary Elizabeth, eşinin yaptıklarını duyduğunda şok oldu. Hemen eşinden boşanma kararı aldı.

11
Russell Williams, bir dizi tecavüz ve cinayet suçundan suçlu bulundu ve hapis cezasına çarptırıldı.

12
Medya davaların başlamasından önce Russell'ın kadın iç çamaşırlarıyla çekilmiş fotoğraflarını ortaya çıkardı.

13
Paula Reader'a 34 yıllık eşi Dennis'i sorduklarında ‘tam bir ev erkeği' diyordu. Ancak belli ki Dennis yıllar boyunca ikili bir hayat yaşadı. Dennis Rader, 1974 – 1991 yılları arasında 10 kişiyi öldürmüştü.

14
Cinayetler işlenmeye başladıktan sonra medya seri katili ‘BTK katili' adını koymuştu. BTK Katili polise, mektuplar ve şiirler yolluyordu. Polis de ipucu elde edeceği ümidiyle katilin gönderdiklerini medyayla paylaşıyordu. Paula evinin oturma salonuna kadar gelen ipuçlarını göremedi, görse de yakıştıramadı.

15
Katilin medyada paylaşılan mektuplarıyla eşinin yazdıkları arasında bir benzerlikler buldu. Genelde katille kocası benzer imla hataları yapıyordu. Bunu kocasına da söyledi. Dennis, bunu ‘tesadüf' olarak niteledi. Ancak Paula bunu polise anlatmaya gerek duymadı. Asıl atladığı konu ise Dennis'in sesiydi. Dennis bir cinayet işledikten sonra polisi aramış ve cesedin yerini söylemişti. Bu bant kaydı televizyonda defalarca dinletildi. Ancak Paula, kocasının sesini tanımadı.

16
Andrei Chikatilo'nun bilinen 52 cinayeti var. Bu rakamın 100'ü geçtiği tahmin ediliyor. Yıllar boyunca genç kızları ve küçük çocukları kandırarak kaçırdı, kestiği cinsel organları yedi, öldürdü.

17
Andrei cinayetleri itiraf ettiğinde 30 yıllık eşi Fayina, kocasından hiç şüphe duymadığını söyledi.

18
Aslında bariz ipuçlarını gözünden nasıl kaçırdığını anlamak pek mümkün değil. Andrei, uzun iş gezilerine giden, bazı geceleri eve uğramayan ve bazen elbiselerinin üzerinde kan izi olan bir insandı.

19
Öğretmenlik yaptığı sırada küçük bir kızı taciz ettiği için kovulmuştu. Polis, kendisine cinayetler ve kocası hakkkında sorular sormasına rağmen eşinin bir katil olabileceği şüphesi aklına düşmedi. Fayina, eşinin iktidarsız olduğu için birlikte olmadıklarını anlattı. Aslında paylaştıkları da pek bir şey yoktu. Samimi bir ilişkileri yoktu, Aynı evde yaşayan 2 yabancı gibilerdi.

20
Mahkemede "Yaptıklarımı cinsel bir tatmin için değil, daha çok huzur bulabilmek için yaptım" diyen Andrei, 1994 yılında idam edildi.

21
Andrei'in geçmişe inildikçe nasıl böyle bir canavara dönüştüğü ortaya çıkıyor. Çocukken Stalin'in politikaları nedeniyle Ukrayna'daki köyünde ciddi bir kıtlık vardı. Stalin köylülerin ellerinden mahsüllerini aldıkça insanlar birbirini yedi. Annesi, ağabeyinin yamyamlar tarafından yenildiğini anlatıyordu. Babası cephedeyken annesi hamile kaldı. Büyük ihtimal annesi Alman askerlerinin tecavüzüne uğradı. Belki de annesinin tecavüze uğramasını seyretti.

22
Gençliğinde ilk başlarda kızlarla arası iyiydi. Ancak ilk cinsel deneyiminde başarısız oldu. Diğerlerinde de başarısız olunca bu olay arkadaşları arasında duyuldu. Artık herkes Andrei'nin iktidarsız olduğunu biliyor ve bunu yüzüne vuruyordu. Öğretmenlik yılları da oldukça başarısız geçti. Öğrencileri onu dinlemiyordu. En ağır lakaplar ona takılıyordu. 1974 yılında da taciz olayı sonrası kovuldu.

23
İlk cinayetini 1978 yılında işledi. 9 yaşındaki küçük kızı öldürdü. Daha önce tecavüz nedeniyle hapis yatmış başka biri suçlu bulundu ve idam edildi. Andrei, uzun süre cinayet işledi. Ta ki 1981 yılına kadar. Bu kez 17 yaşındaki bir kızı öldürdü ve yakalandığı güne -1990 yılına kadar- cinayetlere devam etti.

Son Dakika Yıllar Boyunca Kestiği Cinsel Organları Yedi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Evinin çatısında karşılaştığı manzara uykularını kaçırdı! Tam 4 metre Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Yürüyerek girdiği dişçiden tekerlekli sandalyeyle çıktı! İşte şimdi tam Benjamin Button Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti