Yıllar güzelliğine güzellik katmış! Müge Anlı'nın gençlik fotoğrafı çok konuşulacak - Son Dakika

Yıllar güzelliğine güzellik katmış! Müge Anlı'nın gençlik fotoğrafı çok konuşulacak

Şimdilerde sunduğu sabah kuşağı programıyla milyonları ekrana kilitleyen ünlü sunucu Müge Anlı gençlik fotoğrafıyla herkesi şaşırttı. Anlı'nın gençlik fotoğrafını görenler "Güzelliğini korumayı başarmış" yorumlarını yaptı.

1
ATV ekranlarında hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programın başarılıcı sunucusu Müge Anlı'nın hakkında neredeyse her detay merak ediliyor. Kızından, kıyafetlerine kadar her şeyi merak konusu olan Anlı'nın şimdiye kadar hiç görmediğiniz fotoğrafları sosyal medyaya sızdı.
2
Kişiliği ve işindeki başarısıyla binlerin gönlünde taht kuran Müge Anlı, gençlik fotoğrafıyla sevenlerini bir kez daha şaşırtmayı başardı.
3
Sosyal medyada nostaljik paylaşımlar yapan bir sayfanın başarılı sunucunun gençlik fotoğrafını tekrar paylaşması sonucu Anlı'nın güzelliği ile yıllara nasıl meydan okuduğunu gözler önüne serdi.


4
İşte sevenlerinin, görünce bir kez daha hayran olduğu Anlı'nın o fotoğrafı.
5
Müge Anlı Kimdir?
Müge Anlı Kimdir?
Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul'da doğdu. Güzel sunucu Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı.
6
Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren'le FOX'ta, Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.
7
Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; ATV'de şuanda da yayınlanmakta olan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı.

8
Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı ATV'de sundu.
9
Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi. 2008'de gazeteci Burhan Akdağ'dan boşandı. Bu evlilikten Lidya adında 1 kızı oldu.
10
Müge Anlı çocukluk fotoğrafı.
11

YORUMLAR (16)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

İşte Danıştay'ın Ayasofya için gerekçeli kararı 46 yaşındaki ünlü sunucu Songül Karlı'dan bikinili poz! Fit vücuduyla hayran bıraktı Eğlence kabusa döndü! Para var zannedip açtıkları bavulun içinden insan parçaları çıktı Doğada yaşam mücadelesi! Aç sırtlanın sinsi planı pitonu yemeğinden etti Güzel spiker Diletta Leotta kamera karşısına bu kez Ibrahimovic'le geçti, yer yerinden oynadı