Yıllar İçinde Değişip Bambaşka Birine Dönüşen 5 Ünlü - Son Dakika

Yıllar İçinde Değişip Bambaşka Birine Dönüşen 5 Ünlü

3 yıl önce

Eğer belli bir yaşın altındaysanız bu fotoğraftakiler sizin için hiçbir anlam ifade etmiyor olabilir ama onlar bir döneme damgasını vuran, milyonlarca kişinin hayran olduğu hatta benzemeye çalıştığı ünlülerdi. Fakat yıllar içinde değişip neredeyse tanınmaz hale geldiler.

1
Meg Ryan
Meg Ryan
1989'li ve 90'lı yıllarda sinemanın romantik prensesi olarak tanınan Meg Ryan kelimenin tam anlamıyla tanınmaz halde... Son 10 yıldır yüzüne yaptırdığı estetik uygulamalar yüzünden görüntüsü sık sık değişen Ryan, kırışıklıklarından kurtulmuştu.

2
İlerleyen yaşına rağmen cildinde tek bir kırışık olmayan Ryan'ın görüntüsü yine de hayranlarını şaşırttı. Çünkü botoks ve dolgu gibi uygulamalar yüzünden milyonlarca kişinin hafızasında yer eden Meg Ryan gitmiş yerine bambaşka biri gelmişti.

3
Meg Ryan, gösteri dünyasının yıllara direnmeye çalışsa da yine de teslim olan ünlülerinden sadece biri.


Ryan kendisini şöhrete kavuşturan Harry Sally ile Tanışınca filminde rol aldığında gencecik bir oyuncuydu.

4
Meg Ryan bir dönem kısa saç modeli ve güzel yüzüyle birçok kadına örnek oluyordu.

5
Ryan rol aldığı romantik komediler nedeniyle de "sinemanın romantik prensesi" olarak anılıyordu.

6
Jane Birkin gençlik yıllarında böyle görünüyordu.

7
Jane Birkin
Jane Birkin
Bu ünlü yeni kuşaklar için herhangi bir anlam ifade etmeyebilir. Ama bugün orta yaşı geride bırakan birçok kişinin gençlik yıllarının efsanelerinden biri. Artık 69 yaşına gelmesine rağmen mesleki kariyerini sürdüren şarkıcı Jane Birkin, her ne kadar estetik cerrahiye başlamak için geç kaldığını düşünse de cildini korumak için yeni ve daha zahmetsiz bir yol keşfetti: Yüz jimnastiği.

8
Harper's Bazaar dergisine konuşan Jane Birkin, cildinin gençliğini koruyabilmek için epey geç bir dönemde de olsa yüz jimnastiğini keşfettiğini söyledi.


Birkin "Bedeniniz için yapabileceğiniz birçok jimnastik hareketi var kuşkusuz. Ayrıca yüzünüz için de. Ve ben şu sıralar bu konuya odaklanmış durumdayım" diye konuştu. Birkin bu tür yüz egzersizlerinin estetik cerrahiye iyi bir alternatif olduğunu da sözlerine ekledi.


Jane Birkin " Estetik cerrahiyi az miktarda kullanan ve bunun faydasını gören insanlara saygı duyuyorum. Ama bu yüz jimnastiğinin sonuçları da inanılmaz. Zaman içinde yüzünüzün ne kadar değiştiğini görüp şaşırıyorsunuz" diye konuştu.

9
Son dönemde biraz kilo aldığı da gözlenen Birkin, birkaç yıl önce zayıf olduğu dönemde böyle görünüyordu.

10
Birkin gençlik yıllarında Fransız sanatçı Serge Gainsbourg ile yaşadığı aşkla çok konuşulmuştu.

11
Chiara Mastroianni
Chiara Mastroianni
1990'larda sinemanın en güzel genç yıldızları arasında gösterilen Chiara Mastroianni'nin dikkat çeken bir başka yanı da geçip giden yıllara çok fazla direnememesi oldu.

12
Aynı zamanda bir şarkıcı da olan Mastroianni, çocukluğundan bu yana kameralar karşısında.

13
14
15
16
Demi Moore
Demi Moore
Hollywood'un her zaman genç görünmek için elinden geleni yapan ünlülerinden Demi Moore son görüntüsüyle hayranlarını üzdü. 53 yaşındaki Moore, biraz geçip giden yılların biraz da estetik operasyonların etkisiyle kelimenin tam anlamıyla kötü görünüyor.

17
Bazıları onun bu görüntüsünü gençlik yıllarından beri bağımlı hale geldiği estetik operasyonlara bazıları da aşırı kilo vermesine bağladı.

18
Demi Moore, sadece yüzüne değil göğüslerine ve diz kapaklarına da yaptırdığı estetik operasyonlarla biliniyor.

19
Demi Moore kendisinden yaşça genç olan eşi Ashton Kutcner'dan aldatıldığı için boşanmıştı.

20
21
Keanu Reeves
Keanu Reeves
Keanu Reeves de son yıllarda eskisinden daha kilolu ve biraz daha olgun bir görünüm sergiliyor.

22
1964 Lübnan doğumlu olan Keanu Reeves, İngiliz bir anne ile Çin asıllı Havai'li bir babanın oğlu. Kanada'da büyüyen Reeves, üç ülkenin de vatandaşlığına sahip.

23
1990'ların başlarında hem yüksek bütçeli filmlerde hem de bağımsız ancak çok ses getiren filmlerde yer aldı.

24
Speed ve Matrix, neredeyse Reeves'in adıyla özdeşleşen yapımlar.

Haber Yayın Tarihi: 08.06.2017 01:12 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Model Kinsey Wolonski NBA efsanesi Kobe Bryant için yarı çıplak sahaya atladı Danimarka'nın Beckham'ları, televizyon yıldızı oluyor! İlişkilerini herkes görecek Dünyanın en çok tanınan kadın mumyası Takabuti'nin ölüm nedeni ortaya çıktı Mucize Doktor'un Başhemşire Selvi'si bakın kiminle evli! Gören şaşıp kalıyor Kadın yolcu 'Sütyeniniz görünüyor' bahanesiyle uçağa alınmadı

Son Dakika Haberleri