İç çamaşırı giymeden sahaya çıkan güzel, yıllar önce ev arkadaşından yediği dayağın fotoğrafını paylaştı - Son Dakika

İç çamaşırı giymeden sahaya çıkan güzel, yıllar önce ev arkadaşından yediği dayağın fotoğrafını paylaştı

Geçtiğimiz günlerde sahaya iç çamaşırsız çıktığı itirafıyla çok konuşulan golfçü Paige Spiranac, üniversite yıllarında aynı evi paylaştığı arkadaşının saldırısı sonrası yüzünde oluşan yaraların fotoğrafını paylaştı. Güzel sporcunun paylaşımından sonra hayranları kısa süreli bir korku yaşadı.

1
Son dönemde paylaşımları ve yaptığı itiraflarla gündem olan güzel golfçü Paige Spiranac, bu kez hayranlarını korkuttu.

2
27 yaşındaki başarılı sporcu, üniversite yıllarında oda arkadaşının saldırısı sonrası yüzünde oluşan morluğun fotoğrafını paylaştı.

3
Spiranac, şiddeti sevmeyen bir insan olduğunu oda arkadaşının başkası ile kavga ettiğini söyledi. Genç sporcu, kavgaya karışmadığı için ev arkadaşının kendisine yumruk atarak yüzünü morarttığını söyledi.

4
Spiranac, arkadaşının bir mekanda sarhoşken başkası ile kavga ettiğini anlattı. Güzel sporcu arkadaşını alıp eve geldiklerinde oda arkadaşının aniden üzerine atlayıp üst üste kendisine yumruklar attığını söyledi.

5
Spiranac, aldığı darbelerden dolayı yüzünden şişiklik ve morluklar oluştuğunu, ertesi gün okula gittiğinde herkesin kendisine tuhaf tuhaf baktığını ve arkadaşlarının kendisi için endişelendiklerini söyledi.
6
Spiranac, ayrıca ev arkadaşının ertesi sabah kendisini bu şekilde gördüğünde ve ne olduğunu sorduğunu söyledi. Güzel sporcu, arkadaşına kendisinin yüzünü morarttığını söyleyince arkadaşının hiçbir şey hatırlamadığını ifade etti.
7
Geçtiğimiz günlerde iç çamaşırı giymeden golf oynamayı daha çok sevdiğini belirten Spiranac, "Normalde iç çamaşırı giymiyorum, şort giyiyorum ve üzerinde çok fazla katman var. Pantolon giydiğimde de iç çamaşırı kullanmıyorum" demişti.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

YORUMLAR (7)
  • Allah Allah : Göğüsler silikon onu at geriye ne kaldı, hiç. Yazık yorumlara bak. Bu Arada bende erkeğim ama dize bakınca erkeklik ne demek anlamak zor Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Allah Allah : Göğüsler silikon onu at geriye ne kaldı, hiç. Yazık yorumlara bak. Bu Arada bende erkeğim ama dize bakınca erkeklik ne demek anlamak zor Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Herkes kendi memleketinde yaşasaydı illerin nüfusu nasıl olurdu? İstanbul'daki sonuç şaşırttı Futbolcu Patrich Schick'in kız kardeşi reklam için soyundu! Yarı çıplak pozu takipçilerini büyüledi Amanoslar'ın sonsuz ateşi! Yüzyıllardır yanan kayalar turizme kazandırılacak 'Canlı yayında bilerek göğüslerimi açtım' diyen Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesinden cesur paylaşım Ne Bodrum ne Marmaris! Elazığ'ın gizli denizi 'Hazar Gölü' tatilcilerin ilgi odağı oldu