Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı - Son Dakika

Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı

02.03.2021 15:30

Yılan Hikayesi dizisindeki Memoli karakteriyle yıldızı parladıktan sonra 2013 yılında Galler'e taşınan Mehmet Ali Alabora, 'fflam' (Alev) dizisiyle ekranlara geri dönüyor. Yeni imajıyla hayranlarından tam not alan oyuncunun dizisinden ilk kareler de yayınlandı.

1
Efsane dizi Yılan Hikayesi'nde Memoli karakteriyle hafızalaramıza kazınan oyuncu Mehmet Ali Alabora 2013 yılında Galler'e taşınmıştı. Kariyerine yurt dışında devam eden ünlü oyuncu yıllar sonra ekranlara dönüş yaptı.

2
2013 yılından beri hayatını sürdürdüğü Birleşik Krallık'taki Galler'de birçok tiyatro oyunu yönetip turneler yapan oyuncu ve yönetmen Memet Ali Alabora, Galller'in S4C kanalında Galce yayınlanan "Fflam" (Alev) dizisinde başrollerden birini paylaşıyor.
3
Oldukça zor bir dil olan Galce'yi 3 senedir öğrenen Memet Ali Alabora, "Fflam" dizisindeki Galce rolünün, yoğun çalışmalarının meyvesi olduğunu ifade ediyor.

4
2017'de Galler'de rol aldığı ilk dizi olan "Keeping Faith"te, dili fonetik olarak taklit etmeye çalıştığını söyleyen başarılı oyuncu, repliklerinden neredeyse hiçbir şey anlamadığını belirtiyor.
5
Galce'yi hâlâ çok iyi konuşamasa da artık dile çok daha hakim olduğunu aktaran Alabora, yeni dizisi "Fflam"da ise söylediği her şeyi anladığını ve bundan büyük keyif aldığını dile getiriyor.
6
"Fflam"ın başrol oyuncularından biri olan Memet Ali Alabora dizide, Türkiye'den siyasi nedenlerden ötürü ayrılmak zorunda kalan Deniz karakterini canlandırıyor. Dizinin kadrosunda yer alan Pınar Öğün ise Deniz'in kız kardeşi Ekin'i canlandırıyor.
7
Öte yandan rol gereği sakallarını kestiren Alabora, yeni imajıyla hayranları tarafından tam not aldı. Ünlü oyuncuyu yeniden ekranlarda görmekten mutluluk duyan takipçileri, Alabora'nın pozlarına beğeni ve yorum yağdırdı.

YORUMLAR (15)
  • GERÇEK MİLLİYETÇİ: bu ülkede bizler kimlerin vatan haini olduğunu çok iyi biliyoruz zamanı ve yyeri geldiğinde onların devleti nasıl soyduğunu bu halkın paralarının nasıl kimlere peşkeş çekildiğini bu yapılan yolsuzluklarda kimlerin parmağının olduğunu buna milliyetçilik adı altın ses çıkarmayanları biz çok iyi biliyoruz bu ülkede gerçek vatan hainlerini biz tanıyoruz zaman herşeyin ilacı Cevap Yaz 34 23 Yayından Kaldır
  • HAİN GALLERDE : Devlet Düşmanları çektikleri flimlerini kendi marifeitlerim diyerek yayınlasınlar ben Yaşadığım Devlete bu kadar hainlik yaptım diye HAİNİM diye yayınlasınlar Cevap Yaz 56 27 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı - Son Dakika


Advertisement