Yıllar sonra ortaya çıktı! 7 Numara'nın iki aşığı gerçek hayatta da evliymiş - Son Dakika

Yıllar sonra ortaya çıktı! 7 Numara'nın iki aşığı gerçek hayatta da evliymiş

01.02.2021 17:17

Bir döneme damga vuran ve 7'den 70'e herkesin severek izlediği dizi 7 Numara'da, iki aşığı canlandıran Volkan Girgin ile Sedef Pehlivanoğlu'nun gerçek hayatta evli oldukları ortaya çıktı.

1
2000-2003 yılları arasında TRT'de yayınlanan Yedi Numara dizisinin tekrarları büyük ilgi görüyor.
2
7 NUMARA DİZİSİNİN KONUSU NE?
7 NUMARA DİZİSİNİN KONUSU NE?
Dizide, üniversite eğitimi almak için çeşitli yörelerden gelmiş 4 şehirli kız ve 2 taşralı erkek öğrencinin ve bunların peşine takılan 1 taşralı işsizin, sosyal ve kültürel yönden farklılıklarına değinilmiş, bununla birlikte birbiriyle olan ilişkilerinde yaşadıkları güçlükler ekrana yansıtılmıştı.
3
Dizide rol gereği nişanlı olan Recep Girgin (Recep) ve Sedef Pehlivanoğlu'nun (Meryem) gerçek hayatta evli olduğunu öğrenenler büyük şaşkınlık yaşadı.

4
İkili, uzun yıllardır kamera arkasında yer almayı tercih ediyor.
5
6
Girgin ve Pehlivanoğlu'nun mütevazı bir hayatı var. Çiftin çocukları bulunmuyor.

7
Dizide Recep Ballıoğlu ve Meryem karakterini canlandıran Volkan Girgin ile Sedef Pehlivanoğlu'nun gerçek hayatta evli oldukları ortaya çıktı.

8
47 yaşındaki Volkan Girgin, uzun yıllardır senaristlik yapıyor.
9
10

Son Dakika Yıllar sonra ortaya çıktı! 7 Numara'nın iki aşığı gerçek hayatta da evliymiş - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti