Yıllara meydan okuyan kadın! 74'lük Ajda'nın paylaşımı beğeni rekoru kırdı - Son Dakika

Yıllara meydan okuyan kadın! 74'lük Ajda'nın paylaşımı beğeni rekoru kırdı

17.01.2021 16:42

Türkiye kar yağışıyla masal gibi bir sabaha uyanırken, Ajda Pekkan kar heyecanına yaşadığı bir anını paylaştı. Evinin girişinde kar yağışını beklediği bir anını paylaşan Pekkan kısa sürede binlerce beğeni aldı. 74 yaşındaki Süperstar'a fit görüntüsünden dolayı yorum yağdı.

1
Tüm Türkiye'yi kar heyecanı sararken bir paylaşım da Süperstar Ajda Pekkan'dan geldi. Pekkan'ın paylaşımı kısa süre içinde binlerce beğeni aldı.
2
74 yaşındaki sanatçının Instagram'daki son paylaşımı yine "Adeta yıllara meydan okuyor" dedirtti.

3
Ajda Pekkan bu paylaşımının altına "Beklediğimiz kış sonunda geldi... Karlar artık yağsın, beyaza boyasın her yeri. Bizde çocuklar gibi mutlu olalım" notunu düştü.

4
ŞÖMİNE BAŞINDA EV HALİ
ŞÖMİNE BAŞINDA EV HALİ
Süperstar, kardeşi Semiramis Pekkan ve arkadaşları ile şömine başındaki ev halini de yine takipçilerinin beğenisine sundu.

5
6
7
8
9

Son Dakika Yıllara meydan okuyan kadın! 74'lük Ajda'nın paylaşımı beğeni rekoru kırdı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden