Yıllardır gelen tacizlere aldırış etmiyor! Bu halini görenler ardına bakmadan kaçıyor - Son Dakika

Yıllardır gelen tacizlere aldırış etmiyor! Bu halini görenler ardına bakmadan kaçıyor

26.03.2021 17:05

ABD'nin Nebraska eyaletinde yaşayan 27 yaşındaki Klyde Warren, Tinder'da 'iğrenç' olarak damgalanmasına rağmen sakalını kesmeyi reddediyor. Yıllardır taciz edilmesine rağmen sakalını tıraş etmeyi reddeden Klyde, sakallı bir kadın olarak hayata sarılıyor.

1
Tinder adlı sosyal medya platformunda kendisini bu şekilde kabul edebilecek birini bulmayı uman genç kadın, "15 yaşında sakallarım çıkmaya başladı."
2
"Önceleri kesiyordum ancak vücudumu bu şekilde kucaklamayı öğrendim. Beni de bu şekilde sevebilecek, doğallığa önem veren bir erkek arkadaş arıyorum" diyor.
3
Sakalının bakımının kolay olduğunu ve sadece ara sıra düzeltilmesi ve günde bir kez yıkanması gerektiğini söyleyen Warren, "Sakalımı sevdiğim gibi sevebileceğim birini mutlaka bulacağım" diye ekliyor.
4
5

Son Dakika Yıllardır gelen tacizlere aldırış etmiyor! Bu halini görenler ardına bakmadan kaçıyor - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Yürüyerek girdiği dişçiden tekerlekli sandalyeyle çıktı! İşte şimdi tam Benjamin Button Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi