Yıllarca Zayıflamaya Çalıştı, Mutluluğu Kilo Almakta Buldu - Son Dakika

Yıllarca Zayıflamaya Çalıştı, Mutluluğu Kilo Almakta Buldu

12.01.2017 14:38

1

8 yıl boyunca kilo almamak için kendisini neredeyse aç bırakan kadın, ne yaparsa yapsın mutlu olamıyordu. Kaygı ve panik atak ortaya çıkınca kendini öldürmeyi bile deneyen kadın mutluluğu kilo aldıktan sonra yakaladı.

2
24 yaşındaki Danielle Galvin, zayıf olma takıntısından dolayı çocukluğunda yeme bozukluğu geliştirdi. Daily Mail'in haberine göre yıllarca kilosuyla alay edilen Danielle, 11 yaşında spor salonuna gitmeye ve kalori hesabı yapmaya başladı. İşler kontrolünden çıkınca yeme bozukluğu baş gösterdi.

3
8 yıl boyunca zayıflamak için kendini sürekli aç bırakan ve dayanamadığı anlarda tıkanırcasına yiyen Danielle, yediği zamanlar kendini suçlu hissediyordu. 70 kiloda kalmak için neredeyse akıl sağlığını kaybediyordu. Kaygı ve panik ataklarla başlayan mental problemler, intihar girişimine bile vardı.

4
Problemleriyle ilgili bir danışmanla görüşmeye başladıktan sonra 38 bedenden 52 bedene kadar kilo alan genç kadın hiç olmadığı kadar mutlu olduğunu söylüyor ve kendisi gibi kadınlara kıvrımlarını sevmeleri için yardımcı olmaya çalışıyor.

5
Danielle yaşadığı bunalımı şöyle anlattı:

"38 bedenden zayıf olmak istiyordum ancak ne yaparsam yapayım ne daha fazla zayıflayabiliyordum ne de mutlu olabiliyordum. Kendimden nefret ediyordum, ölmek istiyordum. İyileşme sürecim boyunca internette vücuduyla gurur duyan kilolu kadınlara baktım. Oldukça rahat ve mutluydular. Mutlu olmak için kendimi sevmem gerektiğini anladım. Şimdi 52 bedenim ve daha önce hiç bu kadar mutlu olmamıştım."

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

YORUMLAR
500

Son Dakika Yıllarca Zayıflamaya Çalıştı, Mutluluğu Kilo Almakta Buldu - Son Dakika


Advertisement