Yıllardır aranan mafya üyesi, Hollanda'da pizza ustası olarak ortaya çıktı! - Son Dakika

Yıllardır aranan mafya üyesi, Hollanda'da pizza ustası olarak ortaya çıktı!

29.11.2019 17:10

Uyuşturucu kaçakçılığı nedeniyle uluslararası bültenle aranan İtalyan mafya üyesi Alfredo M'nin, yıllardır Emniyet Müdürlüğü'ne birkaç yüz metre mesafedeki bir restoranda pizza ustası olarak çalıştığı ortaya çıktı.

1
Uyuşturucu kaçakçılığı nedeniyle uluslararası bültenle aranan İtalyan mafya üyesi Alfredo M'nin, yıllardır Lahey Emniyet Müdürlüğü'ne birkaç yüz metre mesafedeki bir restoranda pizza ustası olarak çalıştığı ortaya çıktı.
2
İtalyan makamlarına teslim edilen mafya üyesinin, 30 yıla kadar hapis cezası alabileceği belirtiliyor. Pazartesi günü gözaltına alınan 57 yaşındaki Alfredo M'nin müşterilerinin bir çoğunun polislerden oluştuğu ve restoranın Facebook sayfasında fotoğraflarının yayımlandığı belirlendi. Çok sayıda polis müşterisi de olan mafya üyesi, kısa sürede ün kazanmıştı.

3
Hollanda'da yayımlanan AD gazetesine göre, Alfredo M, İtalyan mafyasına yönelik olarak 2016'da Lahey'de düzenlenen ve 15 kişinin tutuklandığı operasyondan kurtulan tek kişi. Lahey'deki bir başka İtalyan restoranın takibi sonucu başlatılan operasyondan kaçan Alfredo M, bir süre sonra izini kaybettirdi. Mafya üyesi, Lahey'in ilk ve en ünlü İtalyan restoranı olan La Lanterna'da pizza ustası olarak işe başladı. İtalyan mafya üyesi, şehirde 4 şubesi bulunan restoranın, Lahey Emniyet Müdürlüğü yakınındaki şubesinde çalıştı.
4
Lahey'de 45 yıldır açık olan restoranın yöneticisi, "Alfredo'nun arandığını bilmiyorduk, bilsek işe almazdım" dedi. Polis kaynakları ise, Alfredo M.'nin, işini çok iyi yaptığını ve nedenle "şehirdeki en iyi pizza ustasını gözaltına aldıkları için" çok sayıda şikayet geldiğini söylüyor. Polise göre, Alfredo M., sadece pizza yapımında değil, uyuşturucu ticaretinde de ustaydı. Hollanda, İspanya ve İtalya arasında, başta kokain olmak üzere çeşitli uyuşturucuların ticaretini yapan bir çeteye üyeydi.

Son Dakika Yıllardır aranan mafya üyesi, Hollanda'da pizza ustası olarak ortaya çıktı! - Son Dakika


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bircan sonunu hesap edemedi! Sadakatsiz'in Derin'ine yaptığı "Tokatlayacağım" yorumu ortalığı karıştırdı Yıldız Savaşları'nın Darth Vader'ı David Prowse hayatını kaybetti Cinsel içerikli videolarını satan genç modelin para kazanma planı mide bulandırdı Bir anda köpürmeye başladı! Türkiye'nin en büyük tatlı su gölü Eğirdir can çekişiyor Ekranların haşarı çocuğu Şoray Uzun'dan yıllar sonra gelen itiraf! Duyunca çok şaşıracaksınız