Son Dakika Haberleri: Tadilat sırasında evin bodrumunda bulduğu kutuyu açınca şaşkına döndü!

Tadilat sırasında evin bodrumunda bulduğu kutuyu açınca şaşkına döndü!

12 gün önce

ABD'de ismini açıklamak istemeyen bir çift, tadilattan geçirdikleri evin bodrumunda bulduğu şey karşısında neye uğradığını şaşırdı.

1
ABD'nin Ohio eyaletinde, ismini açıklamak istemeyen bir çift, yıllardır yaşadıkları evi tadilattan geçirmek istediklerinde, hayatlarının şokunu yaşadılar.
2
Yıllar önce evlerinin tadilatına bodrum katından başlama kararı alan çift, orada gizemli iki kutu bulacağından habersizdi.
3
35 yaşındaki ev sahibi, kutulardan birini gördüğünde, bunun gizemli bir an olduğunu düşünerek kutuya yöneldiği süreci fotoğraflamaya başladı.
4
Bodrumun en kör noktasına saklanmış kutuları alan ev sahibi, gizemli kutuları açarken de fotoğraflama sürecini sürdürdü.
5
Heyecan dorukta!
6
Bakalım ne çıkacak?
7
Tozlu bir paket göze çarpıyor...
8
O da ne? Tomar tomar para!
9
Paraların heyecanıyla diğer kutuya sarılan ev sahibi, bakalım burada ne bulacak?
10
Bu defa servet paketlenmemiş! İnci gibi dizilmiş...
11
Evlerini tadilattan geçirirken başladıkları süreci, zengin olarak bitiren çift, yaptıkları şeyin güvenli bir keşif olmadığını düşünüp isimlerini açıklamadılar ancak hayata daha iyi şartlarda devam ettiklerine neredeyse eminiz...
12
13
14
15
16


Haber Yayın Tarihi: 08.08.2019 10:31 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yarışma bitince işsiz kaldılar! Para kazanmak için ünlü iş adamlarıyla ilişkiye giriyorlar 2019'un en güçlü ülkeleri açıklandı! Bakın Türkiye kaçıncı sırada Yeşilçam'ın haşin bakışlı güzeli Gülşen Bubikoğlu, bakın şimdi ne yapıyor! Daha tanıtımı dahi yapılmadı! İşte 286 bin TL'lik iPhone 11 Güzel oyuncunun eşcinsel aşığı oynadığı filmin sahneleri çok konuşulacak