YILMAZ TUNÇ Resimleri

Yılmaz Tunç Resimleri

 • 07 Temmuz 2018 14:40 İşte İsim İsim Yemin Edecek Milletvekilleri İşte İsim İsim Yemin Edecek Milletvekilleri TBMM 27. yasama yılı yemin töreni için toplandı. İYİ Partili Durmuş Yılmaz'ın yönettiği Meclis'te milletvekilleri yemin etti. İşte isim isim yemin eden milletvekilleri...
 • 16 Ağustos 2016 18:43 Milletvekili Tunç Sel Afetinin Yaşandığı Bölgelerde Milletvekili Tunç Sel Afetinin Yaşandığı Bölgelerde AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç Bartın’da etkili olan şiddetli yağış sonrası meydana gelen sel ve heyelanlardan zarar gören Amasra İlçesinin köyleri ile Kurucaşile ilçesi ve köylerinde hasar tespit ve yaraları sarma çalışmaların da geçmiş olsun ziyaretleri yapıyor.
 • 13 Haziran 2016 18:29 TBMM Çocuk İstismarını Önleme Komisyonu Başkanı Tunç: Elimizden Gelen Gayreti Göstereceğiz TBMM Çocuk İstismarını Önleme Komisyonu Başkanı Tunç: Elimizden Gelen Gayreti Göstereceğiz Tbmm Çocuk İstismarını Önleme ve Araştırma Komisyonu Başkanı AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, "Moralimizi bozan ve zaman zaman haberlerde duyduğumuz çocuk istismarı olaylarının en aza indirilebilmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.
 • 05 Haziran 2015 14:33 Tunç: Tunç: "Bartın'a Yeni Çevre Yolu Kazandıracağız" AK Parti Bartın Milletvekili ve Adayı Yılmaz Tunç, 7 Haziran seçimleri kapsamında Bartın Merkez Çayırlar ve Karaköy Mahallelerinde halka hitap etti.
 • 20 Mayıs 2015 12:38 AK Parti Millet Vekili Tunç Açıklaması AK Parti Millet Vekili Tunç Açıklaması AK Parti Bartın Milletvekili ve Adayı Yılmaz Tunç; Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, AK Parti Ulus İlçe Başkanı Kadir Saraç, İl Genel Meclisi Üyesi İrfan Ekmekçi ve bazı teşkilat mensupları ile birlikte, Ulus ilçesinde bağlı Kozanlı, Ulukaya, Dereli, Düzköy, Budamış, Kadıköy, Arpacık, Abdurrahman, Kirazcık, İğneciler, Ağaköy ve Hasanören köylerini ziyaret etti.
 • 10 Mayıs 2015 11:34 AK Parti Milletvekili Tunç Bu Kez Oy Yerine Kız İstedi AK Parti Milletvekili Tunç Bu Kez Oy Yerine Kız İstedi AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç Bartın’da kız isteme merasimine katıldı.
 • 10 Mayıs 2015 11:03 Ak Partili Tunç: Oy İstemek, Kız İstemekten Kolay Ak Partili Tunç: Oy İstemek, Kız İstemekten Kolay Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Gençlik Kolları Yerel Yönetimler Başkanı Gökhan Bildik'e kız istedi.
 • 04 Mayıs 2015 20:19 AK Parti Milletvekili Yılmaz Tunç Açıklaması AK Parti Milletvekili Yılmaz Tunç Açıklaması AK Parti Bartın Milletvekili ve Adayı Yılmaz Tunç, seçim çalışmaları kapsamında Kazpınarı, Gömü ve Tarlaağzı köy sakinleri ile bir araya geldi.
 • 09 Şubat 2015 15:38 Milletvekili Tunç, Ulus İlçesinde Ziyaretlerde Bulundu Milletvekili Tunç, Ulus İlçesinde Ziyaretlerde Bulundu AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Ulus ilçesinde ziyaretlerde bulundu.
 • 06 Ekim 2014 12:44 Bartın Bayram Ziyaretinde Ak Partili Vekile Tepki Bartın Bayram Ziyaretinde Ak Partili Vekile Tepki AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç'un Bartın ziyaretinde 55 yaşındaki Demir Gülle, eski İl Genel Meclisi Üyesi AK Partili Ayhan Özçelik'e tokat attı.
 • 06 Ekim 2014 11:52 Bayram Ziyaretinde Ak Partili Vekile Tepki Bayram Ziyaretinde Ak Partili Vekile Tepki Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın'ın Kurucaşile İlçesi'ne bağlı Tekkeönü Köyü'nde kahvede vatandaşların bayramını kutlarken, 55 yaşındaki Demir Gülle'nin tepkisiyle karşılaştı.
 • 07 Ağustos 2014 16:41 AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç Açıklaması AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç Açıklaması 10 Ağustos’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerini esnaf gezisi ziyaretleri sırasında değerlendiren AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, “Bartın’da çok yüksek bir oy oranı ile Türkiye’nin gücüne güç katacağız” dedi.
 • 24 Mart 2014 15:04 Kalay ve Tunç'tan Bü'ye Ziyaret Kalay ve Tunç'tan Bü'ye Ziyaret AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ile AK Parti Bartın Belediye Başkan adayı Dr. Seyfettin Kalay, Bartın Üniversitesi’ni ziyaret etti.
 • 21 Mart 2014 23:09 Tunç'tan Adliye, Emniyet ve Defterdarlık'a Ziyaret Tunç'tan Adliye, Emniyet ve Defterdarlık'a Ziyaret AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, esnaf ziyaretleri, ev ve site sohbetlerinin yanı sıra kamu kurumlarını da ziyaret ederek, Bartın halkından 30 Martta AK Belediyeciliğin Bartın’da da başlaması için destek istiyor.
 • 14 Mart 2014 10:25 Kalay ve Tunç'tan Tekstil Fabrikalarına Ziyaret Kalay ve Tunç'tan Tekstil Fabrikalarına Ziyaret AK Parti Bartın Belediye Başkan adayı Dr. Seyfettin Kalay ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) bulunan tekstil fabrika ve atölyeleri ziyaret etti.
 • 07 Ağustos 2013 14:46 Milletvekili Tunç Çaydüzü Mahallesi'nde Ziyaretlerde Bulundu Milletvekili Tunç Çaydüzü Mahallesi'nde Ziyaretlerde Bulundu AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Ramazan ayı boyunca gerçekleştirdiği yoğun ziyaretlerine Ramazan'ın son gününde de devam ederek, Bartınlı hemşerilerinin Bayramını tebrik etti.
 • 02 Ağustos 2013 19:06 Bakan Yıldırım: Bölünmüş Yolu 6 Binden 22 Bin 500 Kilometreye Çıkarttık (3) Bakan Yıldırım: Bölünmüş Yolu 6 Binden 22 Bin 500 Kilometreye Çıkarttık (3) Zonguldak'tan helikopterle Bartın Atatürk Stadyumu'na gelen Binali Yıldırım, Bartın Valisi Ali Çınar, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ve partililer tarafından karşılandı.