Son Dakika Haberleri: Yine Bir Sağlık Skandalı!

Yine Bir Sağlık Skandalı!

10 yıl önce

1
Şanlıurfa'da, Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'nde ölü olarak dünyaya gelen 5 aylık bebeğin cansız bedeninin, ailesine poşet içerisinde teslim edildiği iddia edildi.
2
Elinde poşetle hastane kapısında tepkisini dile getiren 31 yaşındaki baba Şefik Al, “Bana bebeğimin öldüğü söylenip, cesedi de poşet içerisinde verdiler. Böyle sorumsuzluk olur mu?” dedi.

3
İddiaya göre, anne karnından çıkarılan 5 aylık erkek bebeğin cesedi yeşil bir örtüye sarıldıktan sonra konulduğu bir poşet içerisinde baba Şefik Al'a teslim edildi.
4
Ölümün Allah'ın takdiri olduğunu ancak uygulamanın psikolojilerini olumsuz etkilediğini ifade eden Al, bebek cesedi bulunan poşeti eliyle havaya kaldırarak, “İşte bizim yönetim budur.
5
Elime işte bu poşeti verdiler. Ben çocuğumun öldüğüne üzülmüyorum, ilgisizliğe üzülüyorum. Lütfen yetkililer bu kadar duyarsız davranmasın.
6
Ben şikayetçiyim, artık bu uygulamalar düzeltilsin. Bugün benim başıma gelen yarın başkasının da başına gelebilir. Başka hastaların çocukları, poşet içerisinde ellerine verilmesin” diye konuştu.Haber Yayın Tarihi: 30.08.2010 05:13 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!