Yol kavgası trafik terörüne dönüştü! Öfkeli sürücü önüne geleni ezdi - Son Dakika

Yol kavgası trafik terörüne dönüştü! Öfkeli sürücü önüne geleni ezdi

29.07.2019 14:47

İngiltere'de yol kavgası esnasında öfkelenen bir sürücü, arabasını yoldan geçen bir yayanın üzerine sürdü. Talihsiz kazazede çarpmanın etkisiyle havaya uçarken, olay, çevrede bulunan diğer sürücüler tarafından saniye saniye kaydedildi.

1
İngiltere'de 2 kişi trafikte bir kadın ile tartıştı. Kadının topuklu ayakkabısı ile otomobilinin ön camına vurması sonrası öfkelenen sürücü otomobilini kadının üzerine sürerken o sırada kaldırımdan geçen başka bir adama çarptı. O anlar saniye saniye kaydedildi.

2
Olay, Newcastle şehrinde yerel saatle 21.00 sıralarında meydana geldi. Trafik kavgasında 2 kişi otomobilden inerek bir kadın ile tartıştı. Amatör kameralarca kaydedilen görüntülerde, kadının tartıştıkları 2 kişinin otomobiline gittiği; topuklu ayakkabısını çıkararak otomobilin ön camına defalarca vurduğu görüldü.
3
Öfkelenen sürücü, otomobiline tekrar binerek otomobilini kaldırıma doğru sürdü, kadına hafifçe çarparak kenara attı ve o sırada kaldırımdan geçen başka bir adama daha çarptı.
4
Kaldırımdaki adamın da öfkelenerek otomobilin kapısını açmaya çalıştığı; sürücünün ise otomobiliyle geri giderek tekrar otomobilinin adamın üzerine sürdüğü ve çarptığı görüldü. Çarpmanın etkisiyle savrulan adam, trafik levhasının bulunduğu direğe çarptı.
5
Olay yerinde bulunan diğer sürücüler, yaşananları cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydetti. Yerel medya, polisin olaya dair inceleme başlattığını duyurdu.

Son Dakika Yol kavgası trafik terörüne dönüştü! Öfkeli sürücü önüne geleni ezdi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor Güzelliğiyle sınırları aştı! Fahriye Evcen dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını listesinde 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü