Son Dakika Haberleri: Yol kavgası trafik terörüne dönüştü! Öfkeli sürücü önüne geleni ezdi

Yol kavgası trafik terörüne dönüştü! Öfkeli sürücü önüne geleni ezdi

4 ay önce

İngiltere'de yol kavgası esnasında öfkelenen bir sürücü, arabasını yoldan geçen bir yayanın üzerine sürdü. Talihsiz kazazede çarpmanın etkisiyle havaya uçarken, olay, çevrede bulunan diğer sürücüler tarafından saniye saniye kaydedildi.

1
İngiltere'de 2 kişi trafikte bir kadın ile tartıştı. Kadının topuklu ayakkabısı ile otomobilinin ön camına vurması sonrası öfkelenen sürücü otomobilini kadının üzerine sürerken o sırada kaldırımdan geçen başka bir adama çarptı. O anlar saniye saniye kaydedildi.


2
Olay, Newcastle şehrinde yerel saatle 21.00 sıralarında meydana geldi. Trafik kavgasında 2 kişi otomobilden inerek bir kadın ile tartıştı. Amatör kameralarca kaydedilen görüntülerde, kadının tartıştıkları 2 kişinin otomobiline gittiği; topuklu ayakkabısını çıkararak otomobilin ön camına defalarca vurduğu görüldü.
3
Öfkelenen sürücü, otomobiline tekrar binerek otomobilini kaldırıma doğru sürdü, kadına hafifçe çarparak kenara attı ve o sırada kaldırımdan geçen başka bir adama daha çarptı.
4
Kaldırımdaki adamın da öfkelenerek otomobilin kapısını açmaya çalıştığı; sürücünün ise otomobiliyle geri giderek tekrar otomobilinin adamın üzerine sürdüğü ve çarptığı görüldü. Çarpmanın etkisiyle savrulan adam, trafik levhasının bulunduğu direğe çarptı.
5
Olay yerinde bulunan diğer sürücüler, yaşananları cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydetti. Yerel medya, polisin olaya dair inceleme başlattığını duyurdu.Haber Yayın Tarihi: 29.07.2019 02:47 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!