Yol kenarına atılmış onlarca ayakkabıyı gören polis ekipleri şaşkınlığını gizleyemedi! - Son Dakika

Yol kenarına atılmış onlarca ayakkabıyı gören polis ekipleri şaşkınlığını gizleyemedi!

01.10.2019 09:20

Samsun'da, yol kenarına atılmış ayakkabılar, polis ve belediye ekiplerini alarma geçirdi. Yeni olduğu gözlenen onlarca ayakkabıyı görenler, şaşkınlıklarını gizleyemedi.

1
Dün gece Organize Sanayi Sedde Yolu kenarına atılmış onlarca yeni ayakkabıları gören bir vatandaş, polis ve belediye zabıta ekiplerine ihbarda bulunuldu.

2
İhbar üzerine olay yerine giden polis ve belediye zabıta ekipleri, gördükleri manzara karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler.
3
Çoğunluğunun kadın ayakkabılarından oluştuğu onlarca ayakkabının yakılmaya çalışıldığı fakat bir bölümünün yandığı, çoğunun ise köpekler tarafından dağılmış ve yağmurdan etkilenmiş olduğu belirlendi.
4
Ayakkabıların çalıntı mal olabileceği ihtimalini de düşünen İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, ayakkabıların kim veya kimler tarafından atıldığını bulmak için çalışma başlattı.
5
Toplanan 15 çöp poşeti ayakkabı ise belediye temizlik işçileri tarafından emanete alındı.

6

Son Dakika Yol kenarına atılmış onlarca ayakkabıyı gören polis ekipleri şaşkınlığını gizleyemedi! - Son Dakika


YORUMLAR (9)
  • mossi: dilencilerin üzerinden ne cıkarsa o kadar ceza kesilsin:::)) üstünden 8 bin lira çıkan dilenci haberine ihtahtır... işte size dilenci eziyetine kesin çözüm!!!!! Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı