Son Dakika Haberleri: Yol kenarına atılmış onlarca ayakkabıyı gören polis ekipleri şaşkınlığını gizleyemedi!

Yol kenarına atılmış onlarca ayakkabıyı gören polis ekipleri şaşkınlığını gizleyemedi!

3 ay önce

Samsun'da, yol kenarına atılmış ayakkabılar, polis ve belediye ekiplerini alarma geçirdi. Yeni olduğu gözlenen onlarca ayakkabıyı görenler, şaşkınlıklarını gizleyemedi.

1
Dün gece Organize Sanayi Sedde Yolu kenarına atılmış onlarca yeni ayakkabıları gören bir vatandaş, polis ve belediye zabıta ekiplerine ihbarda bulunuldu.

2
İhbar üzerine olay yerine giden polis ve belediye zabıta ekipleri, gördükleri manzara karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler.
3
Çoğunluğunun kadın ayakkabılarından oluştuğu onlarca ayakkabının yakılmaya çalışıldığı fakat bir bölümünün yandığı, çoğunun ise köpekler tarafından dağılmış ve yağmurdan etkilenmiş olduğu belirlendi.
4
Ayakkabıların çalıntı mal olabileceği ihtimalini de düşünen İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, ayakkabıların kim veya kimler tarafından atıldığını bulmak için çalışma başlattı.
5
Toplanan 15 çöp poşeti ayakkabı ise belediye temizlik işçileri tarafından emanete alındı.

6Haber Yayın Tarihi: 01.10.2019 09:20 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü oyuncu Burcu Özberk'in kalça pozuna tepki yağdı: Ben seni ahlaklı bilirdim! Yorgunluğu def ediyor, kansere kalkan oluyor! İşte siyah sarımsağın faydaları Mucize Doktor'un çılgın Açelya'sından yatak pozu! Beğeni yağmuruna tutuldu Ünlü model Kendall Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu