Yol kenarına atılmış onlarca ayakkabıyı gören polis ekipleri şaşkınlığını gizleyemedi! - Son Dakika

Yol kenarına atılmış onlarca ayakkabıyı gören polis ekipleri şaşkınlığını gizleyemedi!

01.10.2019 09:20

Samsun'da, yol kenarına atılmış ayakkabılar, polis ve belediye ekiplerini alarma geçirdi. Yeni olduğu gözlenen onlarca ayakkabıyı görenler, şaşkınlıklarını gizleyemedi.

1
Dün gece Organize Sanayi Sedde Yolu kenarına atılmış onlarca yeni ayakkabıları gören bir vatandaş, polis ve belediye zabıta ekiplerine ihbarda bulunuldu.

2
İhbar üzerine olay yerine giden polis ve belediye zabıta ekipleri, gördükleri manzara karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler.
3
Çoğunluğunun kadın ayakkabılarından oluştuğu onlarca ayakkabının yakılmaya çalışıldığı fakat bir bölümünün yandığı, çoğunun ise köpekler tarafından dağılmış ve yağmurdan etkilenmiş olduğu belirlendi.
4
Ayakkabıların çalıntı mal olabileceği ihtimalini de düşünen İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, ayakkabıların kim veya kimler tarafından atıldığını bulmak için çalışma başlattı.
5
Toplanan 15 çöp poşeti ayakkabı ise belediye temizlik işçileri tarafından emanete alındı.

6

YORUMLAR (9)
  • mossi: dilencilerin üzerinden ne cıkarsa o kadar ceza kesilsin:::)) üstünden 8 bin lira çıkan dilenci haberine ihtahtır... işte size dilenci eziyetine kesin çözüm!!!!! Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Yol kenarına atılmış onlarca ayakkabıyı gören polis ekipleri şaşkınlığını gizleyemedi! - Son Dakika


Advertisement