YouTube ve Instagram Fenomenleri, Şelaleden Düşerek Hayatını Kaybetti - Son Dakika

YouTube ve Instagram Fenomenleri, Şelaleden Düşerek Hayatını Kaybetti

06.07.2018 14:42

YouTube fenomeni Ryker Gamble, Alexey Lyakh ve Megan Scraper, Kanada'nın British Colombia bölgesinde bulunan bir şelaleden düşerek hayatını kaybetti.

1
Sosyal medya hesaplarında 69 bin takipçisi bulunan Gamble, henüz 30 yaşındaydı.

2
YouTube'da High On Life kanalı ile tanınan ünlü seyahat vlogger'ı Ryker Gamble, Kanada'ya gerçekleştirdiği gezide çok talihsiz bir kaza yaşadı.

3
British Columbia bölgesinin en büyük üçüncü şelalesi olan Shannon Falls'a giden ünlü YouTuber, fotoğraftraki arkadaşları Megan Scraper ile birlikte şelalenin tepesinden düştü.

4
Associated Press' in (AP) aktardığına göre, şelalenin üstündeki bir havuzda yüzen Gamble, iki arkadaşıyla havuzdan çıktıktan sonra yürürken bir anda 30 metre yükseklikten aşağı düştü. Gamble'ın aile üyelerinden biri 30 yaşındaki vlogger'ın öldüğünü AP 'ye doğruladı. Gamble ile birlikte hayatlarını kaybeden Lyakh ve Scraper ise henüz 20'li yaşların başındaydı.

5
Şok edici trajedinin ardından, Gamble, Lyakh ve Scraper'ın arkadaşları, sosyal medya hesaplarından başsağlığı dileklerinde bulundular.

6
Gamble, YouTube'da 500 bin aboneye, Instagram'da ise 1,1 milyon takipçiye sahip olan High On Life kanalı ile dünyanın dört bir yanına giderek ekstrem aktiviteler yapıyor ve bu anları sosyal medyadaki takipçileriyle paylaşıyordu.

7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika YouTube ve Instagram Fenomenleri, Şelaleden Düşerek Hayatını Kaybetti - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Çöpçatanlık sitesinde tanıştığı adamı fantezi yalanıyla kandırıp cinsel oyuncakla boğarak öldürdü Sahneye şeffaf kıyafetle çıkan şarkıcı Noah Cyrus isyan etti: Bacak aramı sansürlediğiniz için teşekkürler 638 yıldır dönüyor! Yıldırım'ın asırlara meydan okuyan emanetini görenler hayrete düşüyor İtalya'nın yasaklı cinsel ilişki adası, karanlık tarihi ile ürkütüyor Küçük kıza cinsel istismarda bulunup öldüren caniyi halk maket bıçağı ile delik deşik etti