Youtube'ta Cinsel İlişki Kasedi Rezilliği - Son Dakika

Youtube'ta Cinsel İlişki Kasedi Rezilliği

21.03.2017 15:30

YouTube'da 'Lena The Plug' rumuzunu kullanan 25 yaşındaki Lena Nersesian, sitedeki kanalında 1 milyon aboneye ulaşmak için çarpıcı bir teklifte bulundu.

1
ABD'li bir YouTube kullanıcısı, sitedeki kanalına 1 milyon kişinin abone olması durumunda cinsel ilişki görüntülerini yayınlama sözü verdi.

2
Arkadaşıyla ilişkiye girip, kanalında yayınlayacak!
Arkadaşıyla ilişkiye girip, kanalında yayınlayacak!
Nersesian, 17 Ocak'ta '1 milyonda cinsel ilişki kasedi' başlıklı bir video yükleyerek, istediği abone sayısına ulaşabilmesi halinde kendisine 'yardım etmek isteyen' bir başka kullanıcı olan fotoğraftaki 'Adam22' ile cinsel ilişkiye girip bu görüntüleri paylaşma sözü verdi.

3
Ateşli görüntüleriyle bilinen Nersesian, videoda daha önce birçok porno firmasından teklif aldığını, ancak bu sektörü kişisel olarak cazip görmediği için teklifleri reddettiğini belirterek, güvendiği bir partnerle yaşacağı ilişki görüntülerini paylaşmanın kendisi için sorun olmayacağını söyledi.

4
Vaat videosu 1,5 milyon kez izlendi!
Vaat videosu 1,5 milyon kez izlendi!
Nersesian'ın bu teklifinden kullanıcılardan bazıları mutlu olurken, bazıları da onu ahlaki sapkınlıkla suçlasa da 'vaat videosu' 1 milyon 500 binden fazla kez görüntülendi.

5
Nersesian'ın şimdilik 711 bin abonesi var.
Nersesianın şimdilik 711 bin abonesi var.
6
7
8
9

Son Dakika Youtube'ta Cinsel İlişki Kasedi Rezilliği - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

İki işçi ağır çalışma şartlarına dayanamayarak hayatını kaybetti, bir işçi de protesto amaçlı kendini yaktı Sapkın mesajları ifşa olan ünlü aktör Armie Hammer'a destek veren Bella Thorne'a tepki yağdı Beklemedikleri anda geldi, bu görüntü bugün Sahra Çölü'nde çekildi Parkta donmuş halde bulundu! Gizemli cisimle ilgili gerçek çok geçmeden ortaya çıktı Oyuncular şokta! Ünlü dizi Bridgerton'ın müstehcen sahneleri cinsel içerikli sitelere düştü