Son Dakika Haberleri: Youtube'ta Cinsel İlişki Kasedi Rezilliği

Youtube'ta Cinsel İlişki Kasedi Rezilliği

3 yıl önce

YouTube'da 'Lena The Plug' rumuzunu kullanan 25 yaşındaki Lena Nersesian, sitedeki kanalında 1 milyon aboneye ulaşmak için çarpıcı bir teklifte bulundu.

1
ABD'li bir YouTube kullanıcısı, sitedeki kanalına 1 milyon kişinin abone olması durumunda cinsel ilişki görüntülerini yayınlama sözü verdi.

2
Arkadaşıyla ilişkiye girip, kanalında yayınlayacak!
Arkadaşıyla ilişkiye girip, kanalında yayınlayacak!
Nersesian, 17 Ocak'ta '1 milyonda cinsel ilişki kasedi' başlıklı bir video yükleyerek, istediği abone sayısına ulaşabilmesi halinde kendisine 'yardım etmek isteyen' bir başka kullanıcı olan fotoğraftaki 'Adam22' ile cinsel ilişkiye girip bu görüntüleri paylaşma sözü verdi.

3
Ateşli görüntüleriyle bilinen Nersesian, videoda daha önce birçok porno firmasından teklif aldığını, ancak bu sektörü kişisel olarak cazip görmediği için teklifleri reddettiğini belirterek, güvendiği bir partnerle yaşacağı ilişki görüntülerini paylaşmanın kendisi için sorun olmayacağını söyledi.

4
Vaat videosu 1,5 milyon kez izlendi!
Vaat videosu 1,5 milyon kez izlendi!
Nersesian'ın bu teklifinden kullanıcılardan bazıları mutlu olurken, bazıları da onu ahlaki sapkınlıkla suçlasa da 'vaat videosu' 1 milyon 500 binden fazla kez görüntülendi.

5
Nersesian'ın şimdilik 711 bin abonesi var.
Nersesianın şimdilik 711 bin abonesi var.
6
7
8
9Haber Yayın Tarihi: 21.03.2017 03:30 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Canan Karatay o besini öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! Başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ateşli oyuncudan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular Meraklı Köfteci'nin Fatma'sı Gölgen Bengü'ye, bir de şimdi bakın! Mesleğini duyan kulaklarına inanamıyor