Yumurcak Filmlerindeki 'Çitlenbik'e Bir De Şimdi Bakın - Son Dakika

Yumurcak Filmlerindeki 'Çitlenbik'e Bir De Şimdi Bakın

2 yıl önce

Afrika kökenli Türk oyunculardandı İhsan Küçüktepe... Türkiye onu 'Yumurcak' filmlerindeki 'Çitlenbik' rolüyle tanıdı. Peki 'Çitlenbik İhsan' şimdi ne yapıyor?

1
'Çitlenbik' rolüyle tanınan Küçüktepe, başarılı oyunculuk performansı sayesinde 1972 yılına kadar aynı rolle sinema filmlerinde boy gösterdi.

2
Yumurcak'ı kurtarırken öldürüldüğü sahne seyircinin gözlerini doldurmuş sokak çocuğu Çitlenbik'in vefakarlığı ise izleyicinin içini ısıtmıştı. İhsan Küçüktepe'nin bir sonraki rolü ise 1975 yılında çekilen Aşk-ı Memnu isimli dizideki Beşir karakteri olacaktı.

3
Aşk-ı Memnu'nun ilk Beşir'i İhsan Küçüktepe, daha sonra 1977 yılında İbo ile Güllüşah filminde sokak çocuğunu oynadı.

4
Kamera arkasını daha çok sevdiği söylenen Küçüktepe 2004 yılına kadar ekran önüne geçmedi.

5
2004 yılında Cennet Mahallesi isimli dizide 2 bölüm rol aldı. 2006 yılında ise Arka Sokaklar isimli dizide 1 sezon oynadı.

6
İstanbul'da yaşayan Küçüktepe 2014 yılına kadar Arka Sokaklar dizisinin ses kayıt ekibinde yer aldı. Şimdilerde ise ekranlardan uzak bir hayat yaşıyor.

7

Haber Yayın Tarihi: 12.04.2018 08:02 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü sunucu Caroline Flack, tenisçi sevgilisi Lewis Burton'ı hastanelik etti! Ünlü oyuncu Bella Thorne, sokak ortasında bikiniyle gezip yerleri süpürdü! Kurşun dizisinin Tomris'i derin göğüs dekoltesiyle takipçilerini şaşı etti! Soğuk algınlığına iyi geliyor, cinsel güce güç katıyor! İşte mesir macununun faydaları Noel kutlamaları sokaklara taştı! Alkolün etkisiyle kendinden geçen İngilizlerden ilginç kareler