Yumurtalarını almaya çalıştığı yılan yüzünü ısırdı! İzleyenler hop oturup hop kalktı - Son Dakika

Yumurtalarını almaya çalıştığı yılan yüzünü ısırdı! İzleyenler hop oturup hop kalktı

31.05.2021 16:08

30 yılı aşkın süredir sahip olduğu hayvanat bahçesinde yılanlar ve sürüngen hayvanlarla içli dışlı olan adam, yumurtalarını almaya çalıştığı sırada yılanın saldırısına uğradı. Görüntüler sosyal medyada kısa sürede yayılırken, izleyenler o anları izlerken hop oturup hop kalktıklarını itiraf etti.

1
Hayvanat bahçesi sahibi Jay Brewer, sosyal medya hesabında paylaştığı görüntülerle, 3 milyon takipçisini dehşete düşürdü.
2
Brewer, devasa bir yılan tarafından yüzünden ısırıldığı görüntüleri paylaştı.
3
Jay Brewer, "İşte bazılarınızın beklediği görüntü" diyerek paylaştığı videoda, yılanın çürümekte olan yumurtalarını kurtarmaya çalışıyordu.

4
Brewer, "30 yılı aşkın süredir bu işi yapıyorum ama yine de kazalar olabiliyor" dedi.
5
İzleyicileri dehşete düşüren görüntüler kısa sürede 500 binden fazla kez izlenirken, Jay Brewer'ın yüzünün kanlar içerisinde kaldığı dikkat çekti.
6
Brewer, "Bazılarınız bu gibi görüntüler vermek için yılanlara bilerek bu kadar yaklaştığımı düşünüyor olabilir. Ancak sebebi bu değil. Tek amacım anne yılanın yumurtarını kurtarabilmek" dedi.
7
Brewer, daha önce de gözünü bir saniyeliğine üzerinden ayırdığı yılanın saldırısına uğramıştı. Canlı yayında gerçekleşen saldırıyı, izleyiciler korku filmine benzetmişti.
8
9

Son Dakika Yumurtalarını almaya çalıştığı yılan yüzünü ısırdı! İzleyenler hop oturup hop kalktı - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement