Yumurtalarını donduran Khloe Kardashian, eski sevgilisinden çocuk sahibi olacak - Son Dakika

Yumurtalarını donduran Khloe Kardashian, eski sevgilisinden çocuk sahibi olacak

24.04.2020 16:15

Dünyanın en ünlü ailelerinden olan Kardashian- Jenner ailesi yine şoke eden bir olayla gündemde. Yıldız ailenin 35 yaşındaki üyesi Khloe Kardashian'ın eski sevgilisi Tristan Thompson'dan bir çocuk daha dünyaya getirmeyi planladığı ortaya çıktı.

1
Kardashian ailesi gündemden düşmek bilmiyor. 35 yaşındaki Kardashian, ailesiyle birlikte kamera karşısına geçtiği Keeping Up With The Kardashians adlı TV şovunun yeni bölümünde, bir çocuk daha dünyaya getirmekle ilgili planlarını açıkladı.
2
Programda Khloe Kardashian, 12 tane yumurtasını dondurduğunu doktorunun söylediğine göre bunlardan beş tanesinin güçlü olduğunu söyledi.
3
Khloe Kardashian'ın, kendisini aldattığı için yollarını ayırdığı Tristan Thompson'ın da daha önce sperm donörü olmak konusunda ona destek verdiği belirtildi.
4
Tristan Thompson ile Khloe Kardashian, bir süre birlikte olmuşlardı. Bir kız çocukları olan çift evlilik planları yaparken Thompson, Kardashian'ı bir kez aldattı.

5
6
İlk aldatmayı affeden Kardashian, sevgilisi kendisini kız kardeşi Kylie Jenner'ın en yakın arkadaşıyla aldatınca bu kez yollarını kesin olarak ayırdı.

7
Çiftin True adında bir kızı bulunuyor.
8

YORUMLAR
500

Son Dakika Yumurtalarını donduran Khloe Kardashian, eski sevgilisinden çocuk sahibi olacak - Son Dakika


Advertisement