Son Dakika Haberleri: Yunan Prenses, Skandal Paylaşımıyla Dünyayı Şoke Etti!

Yunan Prenses, Skandal Paylaşımıyla Dünyayı Şoke Etti!

3 ay önce

Yunan Prensesi Maria-Olympia, sosyal medyada yaptığı bir paylaşımı tepki çekince fotoğrafını silmek zorunda kaldı.

1
Yunanistan'ın Prensesi Maria-Olympia'nın kısa süre önce Instagram'da paylaştığı gönderi skandala neden oldu.
2
Kraliyet ailesinin üyesi olmak bazı davranış kurallarını da beraberinde getiriyor. Kurallara uymamak büyük bir tepki toplayabiliyor.
3
İngiltere Kraliçesinin eşi Prens Charles'ın vaftiz kızı olan Yunanistan ve Danimarka'nın Prensesi Maria-Olympia'nın yaptığı paylaşımda tepki toplayan nokta başkaydı.
4
Hikâyede paylaştığı fotoğrafta, leopar desenli bir elbise ve güneş gözlüğü takarken görülüyor. Prenses, paylaştığı fotoğrafta “orta parmağını” gösteriyor.
5
Prenses bunu akşam saatlerinde paylaştığı ve karanlıkta olduğu için güneş gözlüğü takmasını garip bulanlar oldu.
6
İngiltere ve Yunan basını, bu konuda Prensesi uygunsuz davranmak ile eleştirdi. Fotoğraf yüklendikten hemen sonra kaldırılsa da ekran görüntüsü alanlar fotoğrafı tekrar paylaştı.
7
Her paylaşan altına tepkisini de yazmaktan kaçınmadı. Biri Yunanca, “Sen bir prensessin, ona göre davran. Terbiyeni takın.” dedi.
8
Bir başkası ise, “Sevsen de sevmesen de sen bir prenses ona göre davran. Terbiyeni takın. Büyükbabanı küçük düşürüyorsun.” yorumunu yaptı.
9
10
11
12
13
14
15

YORUMLAR


Diğer Galeriler

En Büyük Kalçaya Sahip Olmak İsteyen Natasha Crown, Tekrar Bıçak Altına Yatacak Kısmetse Olur'un Cansel'i Değişimiyle Instagram'ı Sallıyor! Japonya'nın Sadece Bir Kişinin Sığabileceği Konaklama Kültürü: Kapsül Oteller M.Ö. 6. Yüzyıldan Kalan Küp Mezarın İçinden Çıkanlar Şaşırttı Ölüm Yıl Dönümünde Neşet Ertaş'ın Bilinmeyenleri