Yunanistan'ın Acun Ilıcalı'sı Sakis Tanimanidis Kimdir? - Son Dakika

Yunanistan'ın Acun Ilıcalı'sı Sakis Tanimanidis Kimdir?

Survivor Türkiye ve dünyada en çok izlenen yarışma programlarının başında geliyor. Türk ve Yunan yarışmacıların yarışmasıyla birlikte herkes Survivor Yunanistan'ı sunan sunucuyu merak etti. Acun Ilıcalı'nın yapımını üstlendiği Survivor Yunanistan'daki sunucu tüm dikkatleri üzerine topladı. Peki Survivor Yunanistan'ın sunucusu Sakis Tanimanidis kimdir?

1
Survivor Yunanistan tüm hızıyla devam ediyor. Reyting rekorları kıran yarışmada herkes Survivor Yunanistan'ın sunucusu Sakis Tanimanidis'i merak ediyor. Sosyal medyada Acun Ilıcalı'nın Yunanistan versiyonu olarak anılan Sakis Tanimanidis 30 Nisan 1981'de Selanik'te dünyaya geldi.

2
36 yaşındaki Sakis Tanimanidis TV sunuculuğunun yanı sıra bazı programların yapımcılığını üstlenmiş bir isim. Üniversite Öğrenimini Amerika'da gerçekleştiren Sakis Tanimanidis, Yunanistan'da kendi yapım şirketini kurdu. Dünyadaki 40'tan fazla ülkeyi gezdi ve buradaki deneyimlerini işlerinde de kullandı.

3
2017 yılında Acun Ilıcalı ile anlaşarak Survivor Yunanistan projesine adım attı.

4
Sosyal medyada Acun Ilıcalı olarak benzerliğiyle konuşulan Sakis Tanimanidis'in instagram hesabında 500 bin takipçisi bulunuyor.

5
Kendi ülkesinde oldukça tanınan isim olan Sakis Tanimanidis, Survivor Yunanistan sunumuyla kariyer zirvesine oturmuş gözüküyor.

6
Evli olmayan Sakis Tanimanidis'in sevgilisi ise Yunanistan doğumlu Christina Bompa.

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Haber Yayın Tarihi: 22.05.2017 15:56

Son Dakika Yunanistan'ın Acun Ilıcalı'sı Sakis Tanimanidis Kimdir? - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

62 yaşındaki oyuncu Sharon Stone sette maruz kaldığı tacizi itiraf etti: Yönetmen kucağına oturmamı istedi Yanlışlıkla cinsel organını paylaşan Chris Evans 3 cümleyle hayranlarından af diledi Bursa'nın Mollafenari Mahallesi'nin dik yokuşları sayesinde mahalleliler kilo almıyor Başarılı sunucu Diletta Leotta yeni aşkıyla teknede yakalandı Bu adam insan olamaz! Üvey baba halının üzerine idrarını yapan 2 yaşındaki kızını döverek öldürdü