Son Dakika Haberleri: 'Yunus'lar Ölümden Döndü

'Yunus'lar Ölümden Döndü

9 yıl önce

1
Devriye görevindeki Hakan Yılmaz ve Özcan Özalp'ın kullandığı 34 A 89219 plakalı polis motosikleti, Eyüp Nuriler'in kullandığı 34 FRC 05 plakalı otomobile arkadan çarptı. Çarpmanın etkisiyle devrilen motosiklette bulunan 2 polis memuru yaralandı. Kazayı gören diğer araç sürücüleri hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verdiler.
2
Kaza yerine ulaşan polislerin görev arkadaşları, yerde yaralı vaziyette bulunan 2 arkadaşına yardım edebilmek için seferber oldular. Olay yerine gelen ambulanslarla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan polislerin durumlarının iyi olduğu öğrenildi.Otomobil sürücüsü Nuriler, aracıyla seyir halindeyken, trafiğin bir anda durduğunu ve kendisininde aniden durmak zorunda olduğunu söyledi.
3
Durduğu sırada da polislerin kendisine çarptığını iddia eden sürücü Nuriler ifadesine başvurulmak üzere polis merkezine götürüldü. Kaza nedeniyle E5 Otoyolunda trafik kısmen aksarken, trafiğin akışı polis ekipleri tarafından kontrollü olarak sağlandı.
4
5
6
7
8
9


Haber Yayın Tarihi: 28.08.2010 10:19 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Burun estetiği olmak için bıçak altına yatan genç kadının, operasyon esnasında kalbi durdu! Bu kentin neyden yapıldığını duyan şoke oluyor! Vefakar köpeğin inadı yürek sızlatıyor! 18 aydır sahibinin öldüğü yeri terk etmiyor! Rihanna Hollywood'da bulunan lüks villasını, 200 bin lira karşılığında kiraya verdi! Bu resimde gizlenen çöreği 22 saniyede bulabilir misin?