'Yunus'lar Ölümden Döndü - Son Dakika

'Yunus'lar Ölümden Döndü

1
Devriye görevindeki Hakan Yılmaz ve Özcan Özalp'ın kullandığı 34 A 89219 plakalı polis motosikleti, Eyüp Nuriler'in kullandığı 34 FRC 05 plakalı otomobile arkadan çarptı. Çarpmanın etkisiyle devrilen motosiklette bulunan 2 polis memuru yaralandı. Kazayı gören diğer araç sürücüleri hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verdiler.
2
Kaza yerine ulaşan polislerin görev arkadaşları, yerde yaralı vaziyette bulunan 2 arkadaşına yardım edebilmek için seferber oldular. Olay yerine gelen ambulanslarla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan polislerin durumlarının iyi olduğu öğrenildi.Otomobil sürücüsü Nuriler, aracıyla seyir halindeyken, trafiğin bir anda durduğunu ve kendisininde aniden durmak zorunda olduğunu söyledi.
3
Durduğu sırada da polislerin kendisine çarptığını iddia eden sürücü Nuriler ifadesine başvurulmak üzere polis merkezine götürüldü. Kaza nedeniyle E5 Otoyolunda trafik kısmen aksarken, trafiğin akışı polis ekipleri tarafından kontrollü olarak sağlandı.
4
5
6
7
8
9

Haber Yayın Tarihi: 28.08.2010 10:19

Son Dakika 'Yunus'lar Ölümden Döndü - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

İntikam almak isteyen çalışan, amirinin kahvesine kimyasal madde koydu Kimi partnerinin kalçalarına dokundu kimi konuğunun pantolonunu indirdi! İşte Türk televizyon tarihinden 12 skandal an Asırlık sır bir türlü çözülemiyor! Bu adada herkes 100 yıldan fazla yaşıyor Arkadaşı tarafından 120 km hızla giden araçtan itilen genç kadın bebeğini kaybetti Görüntüsü bile ürkütüyor! Türkiye'nin ve dünyanın en tehlikeli yolu heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı