Yürek burkan kare! Yaralı antilop, göz göre göre ölüme yürüdü! - Son Dakika

Yürek burkan kare! Yaralı antilop, göz göre göre ölüme yürüdü!

23.11.2019 15:26

Güney Afrika, Kgalagadi Transfrontier Parkı'nda, yaralı bir antilobun, sakince aslana yaklaşıp kendini yem etmesi şaşkınlık yarattı.

1
Vahşi yaşam fotoğrafçısı Johan de Wet, Güney Afrika'da bulunan vahşi hayvanları koruma alanı Kgalagadi Transfrontie Parkı'nda, yürek burkan bir manzaraya şahit oldu.
2
Güney Afrika, Kgalagadi Transfrontier Parkı'nda çekilen fotoğrafta bir antilobun ağacın gölgesinde dinlenen aslana sakince yaklaştığı görülüyor.
3
Tabiri caiz ise kendisini yemesi için aslana izin verdi.
4
Fotoğrafçi Wet, antilobun ayağından yaralandığını ve zaten hayatta kalmasının pek mümkün olmadığını bu sebeple aslanın önüne çıktığını söyledi.
5
55 yaşındaki usta fotoğrafçı, bu teorisini dile getiriyor olsa da hayvanların böyle bir kararı verebilecek kapasiteye sahip olup olmadıklarından da emin değil.
6
7 yıldır yaban hayatı fotoğraflarını çeken Wet, diziyi yakalamak için zamanının sadece "saf şans" olduğunu söyledi.

Son Dakika Yürek burkan kare! Yaralı antilop, göz göre göre ölüme yürüdü! - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (9)
  • hakan: birçok belgeselde olduğu gibi,belgesel çekimi yapmak için antilop bacağından vurulmuş aslanın yanına koyulmuş sonra kameralara almışlar johande wet belgeselci milletle dalga geçiyor. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • Kiracı Niyazi: Allah rahmet eylesin kim bilir ne sıkıntısı vardı Ya kredi ya kız mevzuu yada kari dırdırı Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement