Son Dakika Haberleri: Yürek burkan kare! Yaralı antilop, göz göre göre ölüme yürüdü!

Yürek burkan kare! Yaralı antilop, göz göre göre ölüme yürüdü!

14 gün önce

Güney Afrika, Kgalagadi Transfrontier Parkı'nda, yaralı bir antilobun, sakince aslana yaklaşıp kendini yem etmesi şaşkınlık yarattı.

1
Vahşi yaşam fotoğrafçısı Johan de Wet, Güney Afrika'da bulunan vahşi hayvanları koruma alanı Kgalagadi Transfrontie Parkı'nda, yürek burkan bir manzaraya şahit oldu.
2
Güney Afrika, Kgalagadi Transfrontier Parkı'nda çekilen fotoğrafta bir antilobun ağacın gölgesinde dinlenen aslana sakince yaklaştığı görülüyor.
3
Tabiri caiz ise kendisini yemesi için aslana izin verdi.
4
Fotoğrafçi Wet, antilobun ayağından yaralandığını ve zaten hayatta kalmasının pek mümkün olmadığını bu sebeple aslanın önüne çıktığını söyledi.
5
55 yaşındaki usta fotoğrafçı, bu teorisini dile getiriyor olsa da hayvanların böyle bir kararı verebilecek kapasiteye sahip olup olmadıklarından da emin değil.
6
7 yıldır yaban hayatı fotoğraflarını çeken Wet, diziyi yakalamak için zamanının sadece "saf şans" olduğunu söyledi.Haber Yayın Tarihi: 23.11.2019 03:26 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü model Kendal Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor İnsanlığımızdan utandıran kare! Hamile karısına kimse yer vermeyince bakın ne yaptı Vedat Milor'dan, evliliğini yorumlayan takipçisine bomba cevap: Parası için evlendim!