Son Dakika Haberleri: Yürek dağlayan kavuşma! 30 yıl sonra biyolojik ailesini buldu

Yürek dağlayan kavuşma! 30 yıl sonra biyolojik ailesini buldu

2 ay önce

Çin'de, 3 yaşındayken insan ticareti yapan bir örgüt tarafından kaçırılan genç kız, 30 yıl sonra biyolojik ailesini buldu. Genç kadının ailesine sarıldığı anlar, görenleri gözyaşlarına boğdu.

1
Çin'de 33 yaşındaki Wang Shanshan isimli genç kız, 3 yaşındayken bir tanıdığıyle birlikte, ailesinin de izni alınarak bir akrabanın düğününe ebeveyni olmadan gitti. Düğün günü insan ticareti yapan bir örgüt tarafından kaçırılan küçük kız, başka bir aileye satıldı ve tam 30 yıl boyunca biyolojik ailesinden ayrı kaldı.

2
Çin'de 2007 yılından beri 2 binin üzerinde kayıp ve insan ticareti mağduru çocuğu ailesine kavuşturan 'Bebek evi' isimli kar amacı gütmeyen grup, polisle yaptığı işbirliğiyle, talihsiz genç kızı ve ailesini bir araya getirmeyi başardı.
3
Yıllarca ailesinden 300 mil uzakta yaşadığı öğrenilen genç kızın ailesine sarıldığı o anlar, yürek dağladı.
4
Yuanjiang polisi, Shanshan'ın kaçırılmasıyla ilgili aralarında bir kadının da bulunduğu 4 zanlıyı tutukladı.

5
Kızlarının yokluğuyla harap olan aile, yıllarca Shanshan'a ait bir iz bulamadı. Genç kızın annesi, ''Çocuğumun kaybolduğunu öğrendiğim an gökyüzü başıma çökmüş gibiydi.'' dedi.
6
Genç kız, ailesiyle kavuşmadan önce yaşadığı süreç için şunları söyledi: Ailemi bulmak için çok güçlü bir dürtü hissediyordum. Polise defalarca DNA'mı verdim ve hep sabırlı olmam gerektiği söylendi. Doğduğum yere 30 yıldır ayak basmıyordum. Onların neye benzediğini hatırlayamıyordum, çocukluk anılarım yoktu...Haber Yayın Tarihi: 18.07.2019 09:59 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Aşk Adası'nın fenomen güzeli, paylaştığı cinsel ilişki videosuyla pes dedirtti! Kraliçe Elizabeth'in oğlu şimdi yandı! Cinsel istismar kanıtlandı Troya'da büyük keşif! Kuruluş tarihi 600 yıl geriye gitti Yatak odasında unuttuğu fantezi kelepçesi yüzünden annesine rezil oldu! Felçli adam 15 yıllık sessizliğini bozdu! Ağzından çıkan ilk sözler herkesi ağlattı