Yürek dağlayan kavuşma! 30 yıl sonra biyolojik ailesini buldu - Son Dakika

Yürek dağlayan kavuşma! 30 yıl sonra biyolojik ailesini buldu

18.07.2019 09:59

Çin'de, 3 yaşındayken insan ticareti yapan bir örgüt tarafından kaçırılan genç kız, 30 yıl sonra biyolojik ailesini buldu. Genç kadının ailesine sarıldığı anlar, görenleri gözyaşlarına boğdu.

1
Çin'de 33 yaşındaki Wang Shanshan isimli genç kız, 3 yaşındayken bir tanıdığıyle birlikte, ailesinin de izni alınarak bir akrabanın düğününe ebeveyni olmadan gitti. Düğün günü insan ticareti yapan bir örgüt tarafından kaçırılan küçük kız, başka bir aileye satıldı ve tam 30 yıl boyunca biyolojik ailesinden ayrı kaldı.

2
Çin'de 2007 yılından beri 2 binin üzerinde kayıp ve insan ticareti mağduru çocuğu ailesine kavuşturan 'Bebek evi' isimli kar amacı gütmeyen grup, polisle yaptığı işbirliğiyle, talihsiz genç kızı ve ailesini bir araya getirmeyi başardı.
3
Yıllarca ailesinden 300 mil uzakta yaşadığı öğrenilen genç kızın ailesine sarıldığı o anlar, yürek dağladı.
4
Yuanjiang polisi, Shanshan'ın kaçırılmasıyla ilgili aralarında bir kadının da bulunduğu 4 zanlıyı tutukladı.

5
Kızlarının yokluğuyla harap olan aile, yıllarca Shanshan'a ait bir iz bulamadı. Genç kızın annesi, ''Çocuğumun kaybolduğunu öğrendiğim an gökyüzü başıma çökmüş gibiydi.'' dedi.
6
Genç kız, ailesiyle kavuşmadan önce yaşadığı süreç için şunları söyledi: Ailemi bulmak için çok güçlü bir dürtü hissediyordum. Polise defalarca DNA'mı verdim ve hep sabırlı olmam gerektiği söylendi. Doğduğum yere 30 yıldır ayak basmıyordum. Onların neye benzediğini hatırlayamıyordum, çocukluk anılarım yoktu...

Son Dakika Yürek dağlayan kavuşma! 30 yıl sonra biyolojik ailesini buldu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı