Yürekler paramparça! Cani anne 5 yaşındaki kızını bıçaklayarak öldürdü - Son Dakika

Yürekler paramparça! Cani anne 5 yaşındaki kızını bıçaklayarak öldürdü

İngiltere'de Sutha Sivanantham isimli 35 yaşındaki kadın, 5 yaşındaki kızını bıçaklayarak öldürdü. Hakim karşısına çıkan kadın, yaşı ve ismi dışında kendisine yöneltilen hiçbir soruya cevap vermedi.

1
30 Haziran tarihinde Londra'da bir eve bir kadın ve kız çocuğunun ağır yaralı olduğu ihbarı üzerine eve gelen polis 5 yaşında bir kız çocuğu ve kadının ağır bıçak yarası almış bir şekilde kanlar içinde buldu.
2
İsmi Sayagi olarak açıklanan beş yaşındaki çocuk hayatını kaybetti.
3
Olayın meydana geldiği dairenin yapışığında yaşayan Elsa Gonzales, ismili vatandaş evden çığlık sesleri gelince polise haber verdiklerini polis ile beraber eve girdiklerinde bir kadın ve kızı kanlar içinde bulduklarını söyledi.

4
Olayı soruşturan polis, Sayagi'yi 35 yaşındaki annesi Sutha Sivanantham'ın bıçakladığını tespit etti.

5
Video konferans aracılığı ile mahkemeye çıkarılan anne mahkemede sadece yaşını ve ismini söyledi. Anne, hiçbir soruya cevap vermeyince mahkeme davanın bir üst mahkemede devam ettirilmesine karar verdi.

6
Gazetecilerin olay ile ilgili bilgi almaya çalıştıkları kızın babası ise konuşacak durumda olmadığını söyleyerek yorum yapmayı kabul etmedi.
7
8
9

Haber Yayın Tarihi: 11.09.2020 16:00

Son Dakika Yürekler paramparça! Cani anne 5 yaşındaki kızını bıçaklayarak öldürdü - Son Dakika

YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor Bağışıklığı demir gibi yapan yeşil mucize: Arpa çimi Scarlett Johansson arabada cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti! İşte ünlülerin cinsel hayat sırları Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü