Yüreklere dokunan kare! Lösemi hastası kardeşinin yanından bir an olsun ayrılmıyor - Son Dakika

Yüreklere dokunan kare! Lösemi hastası kardeşinin yanından bir an olsun ayrılmıyor

14.09.2019 08:35

ABD'de bir anne, kanser hastası küçük kardeşine destek olan kızının yürek parçalayıcı bir fotoğrafını paylaşmasıyla viral oldu.

1
5 yaşındaki güzeller güzeli Aubrey'in, bir zamanlar tanıdığı canlı, enerjik küçük kardeşi şimdi sessiz, hasta ve yorgun..
2
Çünkü eskiden oyunlar oynayıp, muzurluklar yaptığı kardeşi kansere yakalandı.
3
Dünyanın kalbine dokunan kare!
Dünyanın kalbine dokunan kare!
ABD'de 3 çocuk annesi bir kadın, kanser hastası olan 4 yaşındaki oğlunun ve ona sürekli destek olan 5 yaşındaki kızının fotoğrafını Facebook'ta yayınladı. Paylaşım bir anda yoğun ilgi topladı.
4
ABD'nin Teksas eyaletinde yaşayan Kaitlin Burge, fotoğrafla birlikte bir de yazı yayınladı. Yazıda kardeşi Beckett'a 15 ay önce kanser teşhisi konulduğundan beri 5 Yaşındaki Aubrey'in kardeşiyle ilgilendiğini ve ona zaman ayırmak için çok sevdiği jimnastiği bıraktığını, ailesinden ilgi göremediğinde ise hiç şikâyet etmediğini yazdı.
5
Hastalığın, ailelere etkisine farkındalık yaratmak istedi!
Hastalığın, ailelere etkisine farkındalık yaratmak istedi!
Kardeşinin hastalığıyla tüm düzeni bozulmasına rağmen 5 yaşındaki Aubrey'in desteğini sürdürdüğünü belirten anne, yaptığı paylaşımla hastalığın aileleri nasıl etkilediği konusuna dikkat çekti. Aubrey ve kardeşi Beckett'ın fotoğrafı tüm dünyada paylaşılmaya yorum almaya devam ediyor.
6
Onu kardeşinden uzak tutamayız!
Onu kardeşinden uzak tutamayız!
Kaitlin Burge, Aubrey'in kardeşine desteğiyle ilgili şunları söyledi; Aubrey'i neden bu evrede yanımıza aldık ve neden hepsini küçük yaşta öğrendi? Çünkü çocukların desteğe ve beraberliğe ihtiyacı var onu kardeşinden uzak tutamayız. En önemli şey, durumdan bağımsız olarak onların birbirine detsek olduğunu göstermek. Hasta kardeşi banyodayken yanında çok zaman geçirdi. Yanından hiç ayrılmadı...
7
Ona destek verdi ve durumdan bağımsız olarak onunla ilgilendi. Bu gün daha yakınlar. Eminim ki Aubrey, her zaman kardeşiyle ilgilenecek..

Son Dakika Yüreklere dokunan kare! Lösemi hastası kardeşinin yanından bir an olsun ayrılmıyor - Son Dakika

YORUMLAR (6)
  • Ahsen: Yorumlari yazanlarin merhametli cumleleri bizi okadar etkileyip gururlandirdi KI Allaha binlerce sukurler olsun Turkiyemizde sizler gibi vicdanli sevkatli merhametli insanlar var..Allah sayilarinizi arttirsin..Allah kucuk yavruyada acil sifalar versin Cenabi Allahim sizler gibi iyi yurekli insanlardan sefaatini eksik ETMESIN INSALLAH... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • ali: çocuklar ölmesin kuzum benim.benimde 5 yaşında oğlum var.çok ağlattın beni.allah seni sevenlerine bağışlasın.inşallah sağlığına kavuşursun Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı Çıplak fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok o pozu istiyorlar "Her seferinde yıkıyorum" demişti! Cardi B, taharet temizliği için asistan tutmuş Sorumsuzca davrananların eseri! İstanbul'un bir ilçesinde kediler 'Şirinler'e döndü Boyları 12 metre kiloları 50 ton! 2 bin yıldır öylece duruyorlar