Son Dakika Haberleri: Yüreklere dokunan kare! Lösemi hastası kardeşinin yanından bir an olsun ayrılmıyor

Yüreklere dokunan kare! Lösemi hastası kardeşinin yanından bir an olsun ayrılmıyor

2 ay önce

ABD'de bir anne, kanser hastası küçük kardeşine destek olan kızının yürek parçalayıcı bir fotoğrafını paylaşmasıyla viral oldu.

1
5 yaşındaki güzeller güzeli Aubrey'in, bir zamanlar tanıdığı canlı, enerjik küçük kardeşi şimdi sessiz, hasta ve yorgun..
2
Çünkü eskiden oyunlar oynayıp, muzurluklar yaptığı kardeşi kansere yakalandı.
3
Dünyanın kalbine dokunan kare!
Dünyanın kalbine dokunan kare!
ABD'de 3 çocuk annesi bir kadın, kanser hastası olan 4 yaşındaki oğlunun ve ona sürekli destek olan 5 yaşındaki kızının fotoğrafını Facebook'ta yayınladı. Paylaşım bir anda yoğun ilgi topladı.
4
ABD'nin Teksas eyaletinde yaşayan Kaitlin Burge, fotoğrafla birlikte bir de yazı yayınladı. Yazıda kardeşi Beckett'a 15 ay önce kanser teşhisi konulduğundan beri 5 Yaşındaki Aubrey'in kardeşiyle ilgilendiğini ve ona zaman ayırmak için çok sevdiği jimnastiği bıraktığını, ailesinden ilgi göremediğinde ise hiç şikâyet etmediğini yazdı.
5
Hastalığın, ailelere etkisine farkındalık yaratmak istedi!
Hastalığın, ailelere etkisine farkındalık yaratmak istedi!
Kardeşinin hastalığıyla tüm düzeni bozulmasına rağmen 5 yaşındaki Aubrey'in desteğini sürdürdüğünü belirten anne, yaptığı paylaşımla hastalığın aileleri nasıl etkilediği konusuna dikkat çekti. Aubrey ve kardeşi Beckett'ın fotoğrafı tüm dünyada paylaşılmaya yorum almaya devam ediyor.
6
Onu kardeşinden uzak tutamayız!
Onu kardeşinden uzak tutamayız!
Kaitlin Burge, Aubrey'in kardeşine desteğiyle ilgili şunları söyledi; Aubrey'i neden bu evrede yanımıza aldık ve neden hepsini küçük yaşta öğrendi? Çünkü çocukların desteğe ve beraberliğe ihtiyacı var onu kardeşinden uzak tutamayız. En önemli şey, durumdan bağımsız olarak onların birbirine detsek olduğunu göstermek. Hasta kardeşi banyodayken yanında çok zaman geçirdi. Yanından hiç ayrılmadı...
7
Ona destek verdi ve durumdan bağımsız olarak onunla ilgilendi. Bu gün daha yakınlar. Eminim ki Aubrey, her zaman kardeşiyle ilgilenecek..Haber Yayın Tarihi: 14.09.2019 08:35 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Pınar Altuğ'un yeni imajı sosyal medyada olay oldu! Yorum yağmuruna tuttular Her çıkışıyla tüm dünyaya yaka silktiriyor! Bakın burcu ne Bir haftadır kayalıklarda mahsur kalan keçi, 7 saat süren çalışmanın ardından kurtarıldı Dünyaca ünlü giyim markasına büyük darbe! Kadınları cinsel obje olarak gösterdiği için reklamları kaldırıldı Dünyanın en itibarlı ülkeleri açıklandı! Bakın Türkiye kaçıncı sırada