Yürekleri ağza getiren manzara! Ürkütücü yaratık görenleri şoke etti - Son Dakika

Yürekleri ağza getiren manzara! Ürkütücü yaratık görenleri şoke etti

17.07.2019 15:45

Brezilya'da 23 yaşındaki Tori Silveira, süpermarkete giderken gizemli bir canlı ile karşılaştı ama ne olduğuna anlam veremedi.

1
2
Brezilya'nın güneyinde, Atlas Okyanusu kıyısında bulunan Santa Catarina Eyaleti'nde çekilen bir video herkesi korkuttu. 23 yaşındaki Tori Silveira, süpermarkete giderken gizemli bir canlı ile karşılaştı ama ne olduğuna anlam veremedi.
3
Sosyal medyada paylaşılan videoya birçok farklı yorum yağdı:
Sosyal medyada paylaşılan videoya birçok farklı yorum yağdı:
“Bu da neyin nesi böyle?", “Yüzlerce uzun, siyah solucan hep birlikte yeni bir bölgeye taşınıyormuş gibi.“Ne tür bir böcek olduklarını hala tam olarak anlamadım, bazıları tırtıl, bazıları sinek larvası diyor. Bu benim için kafa karıştırıcı.”
4
5
Böceklerin ne olduğunu uzmanlar da tespit edemedi
Böceklerin ne olduğunu uzmanlar da tespit edemedi
Londra Hayvanat Bahçesi'ndeki uzmanlar görüntüye bir göz attı ve gizemli yaratıkların yiyecek ararken bir grup olarak hareket ederek daha fazla koruma sağladığını açıkladı.

Omurgasız hayvan uzmanı Dave, "Yuva pozisyonlarını değiştiriyor olabilir ya da kendilerini savunmak için bu şekilde bir arada hareket ediyor olabilirler." dedi. Dave, videodaki böceklerin ne olduğunu kesin olarak tespit edemedi, ancak onların sinek larvaları olabileceğini düşünüyor.

Son Dakika Yürekleri ağza getiren manzara! Ürkütücü yaratık görenleri şoke etti - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı