Yurt dışından gelen ünlülere koronavirüs tepkisi: Görürseniz yaklaşmayın - Son Dakika

Yurt dışından gelen ünlülere koronavirüs tepkisi: Görürseniz yaklaşmayın

18 gün önce

Koronavirüs tüm dünyada hızla yayılırken yurt dışında tatil yapan ve sonrasında ülkeye giriş yapan ünlü isimler sosyal medyanın tepkisini çekti. Bazı kullanıcılar "Bu ünlüleri görürseniz yaklaşmayın" yorumunu yaptı. Şeyma Subaşı'nın sevgilisinin karantina altına alınması gündeme geldikten sonra gözler 14 gün karatina kuralına uymayan ünlü isimlere çevrildi. İşte o isimler...

1
Dünya üzerinde binlerce can alan koronavirüsün Türkiye'de de görülmesinin ardından tüm ülkede hastalığın yayılmaması için sıkı önlemler alındı. Bu önlemler arasında ise virüsün etkili olduğu bazı Avrupa ülkelerine giriş çıkış yasaklandı.


2
Sağlık Bakanlığı'nın yurt dışına çıkılması durumunda 14 gün uyguladığı kurala uymayan bazı ünlüler sosyal medyada tepki çekti. Bu isimlerden en çok dikkat çeken isim ise sürekli yurt dışı seyahatinde bulunan Şeyma Subaşı ve İtalyan sevgilisi Guido Senia.
3
Virüsün ülkemizde de görülmesinden birkaç gün sonra yurt dışı tatilinden dönen Subaşı ve sevgilisi sosyal medyadan paylaşım yaptı. Çoğu sosyal medya kullanıcısı virüsten en çok ölümlerin olduğu ikinci ülke olan İtalya'dan geldiğini öne sürerek çifte tepki gösterdi.

4
Tepkilerin çığ gibi büyümesinin ardından Şeyma Subaşı ve sevgilisi için İçişleri Bakanlığı, yurtdışından Türkiye'ye geldikten sonra 14 gün karantina altında kalma kuralına uymadığı iddiasıyla gündeme gelen Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Guido Senia için harekete geçti.
5
Senia'nın ya sınır dışı edileceği ya da karantina altına alınacağı belirtildi. Şeyma Subaşı çıkan haberler üzerine sosyal medyada şu açıklamayı yaptı: "Guido yaklaşık 1 aydır İtalya'da bulunmadı. Beraber Courchevel'deydik. Sonrasında kendisi Tel Aviv'e geçti. 2 hafta orada karantinada kaldı. Testleri yapıldı. Ve sonra buraya uçabildi. İtalyan pasaportu taşıyor olması, İtalya'dan gelmiş olması anlamına gelmiyor." Şeyma Subaşı ve Guido Senia 14 gün karantina altında kalma kuralına uymayan tek ünlü çift değil. İşte virüs tüm dünyada hızla yayılırken yurt dışında tatil yapan diğer ünlüler...

6
Ebru Şallı, bir iş seyahati için Barselona'ya giden Uğur Akkuş'a eşlik etti...
7
Işın Karaca, doğum günü için sevgilisi Can Yapıcıoğlu ve arkadaşlarıyla Amsterdam'a gitti...
8
İş insanı Hacı Sabancı Sevgilisi Nazlı Kayı'yla birlikte Slovenya'daydı...
9
Nazlı Kayı'nın Slovenya'dan bir karesi...
10
İngiltere'nin başkenti Londra'ya tatile giden ünlü çift, yurt dışı tatilinden döndükten sonra 14 gün evde kendilerini tecrit etmeleri gerekirken bunu yapmayarak MSG seçimlerinde görüntülendi.


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Güzel sporcu işi abarttı! Eşiyle birlikte karantinada çıplak antrenman yaptı Avustralya'da Müslüman hayır dernekleri, kimsesiz yaşlılara yardımda bulunuyor Victoria's Secret'ın kızıl saçlı meleği koronavirüse yakalandı Süper Lig kulüplerinden, Milli Dayanışma Kampanyası'na büyük destek Star Wars'un yıldızı Andrew Jack koronavirüsten hayatını kaybetti