Yürüyerek girdiği dişçiden tekerlekli sandalyeyle çıktı! İşte şimdi tam Benjamin Button - Son Dakika

Yürüyerek girdiği dişçiden tekerlekli sandalyeyle çıktı! İşte şimdi tam Benjamin Button

16.04.2021 16:52

Dünyaca ünlü oyuncu Brad Pitt bir sağlık merkezinde diş tedavisinin çıkışında görüntülendi. Yürüyerek girdiği merkezden tekerlekli sandalye ile çıkan yıldız oyuncunun bu görüntüsü hayranlarını telaşlandırdı. Öte yandan Pitt'in bu hali, Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi filmindeki karakteriyle özdeşleştirildi.

1
Ünlü oyuncu Brad Pitt, hayranlarının yüreğini ağzına getirdi. 57 yaşındaki oyuncu Beverly Hills'teki bir tıp merkezinden tekerlekli sandalyeyle çıkarıldı ve görüntülenmemesi için alınan güvenlik önlemleri altında aracına götürüldü.

2
Hürriyet'in haberine göre, Pitt'in tepeden tırnağa siyahlar giydiği, maske taktığı ve kapüşonuyla da yüzünü gizlemeye çalıştığı görüldü. Güneş gözlüklerini de takan Brad Pitt'in kırılgan görüntüsü hayranlarını telaşlandırdı. Ünlü oyuncunun, koronavirüs başta olmak üzere herhangi bir ciddi sağlık sorunu yaşayıp yaşamadığı merak konusu oldu.
3
Fakat Page Six'e konuşan bir kaynak Brad Pitt'in herhangi bir ciddi sağlık sorunu olmadığını belirterek "Sadece diş doktoruna gitti" diye konuştu. Brad Pitt, 25 Nisan'da yapılacak olan Akademi Ödülleri (Oscar) töreninde sunuculuk yapacağı açıklanmıştı.
4
Törende Pitt'in yanı sıra Harrison Ford, Halle Berry ve Reese Witherspoon gibi ünlüler de sunuculuk görevi üstleniyor. Her ne kadar Brad Pitt'in görüntüsü hayranlarını telaşlandırsa da bu tören de göz önüne alındığında gerçekten diş doktoruna gittiği düşünüldü.
5
Pitt'in geçmişte zaman zaman estetik müdahaleler de yaptırdığı göz önüne alınarak belki de bu tür bir işlem için sağlık merkezine gittiği de öne sürülenler arasında.
6
7
8
9
10
11

Son Dakika Yürüyerek girdiği dişçiden tekerlekli sandalyeyle çıktı! İşte şimdi tam Benjamin Button - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Model Kanika Batra, erkek arkadaşlarını aldattığını ve pişman olmadığını itiraf etti Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı
Advertisement