Son Dakika Haberleri: Yüz Nakli Bu Kadar Oldu

Yüz Nakli Bu Kadar Oldu

10 yıl önce

1
İspanya'da tam yüz nakli yapılan bir "neurofibromatosis" hastası, kendisini ameliyat eden doktoruyla birlikte medya karşısına çıktı.
2
İspanya'nın Sevilla kentindeki Virgen del Rocio Hastanesi'nde kendisine yüz nakli yapılan Rafael isimli hasta, taburcu olmadan önce İspanyol cerrah Tomas Gomez ile basın toplantısı düzenledi. Deri ve sinirlerde doku bozukluklarına yol açan "neurofibromatosis" adlı hastalığa yakalanan Rafael basın toplantısında, donörünün ailesine ve doktoruna teşekkür etti.
3
Rafael isimli hastaya uygulanan operasyon, İspanya'da gerçekleştirilen ikinci tam yüz nakli ameliyatı oldu. Barcelona'daki Vall d'Hebron Hastanesi'nde geçtiğimiz ay, 5 yıldır deforme olmuş yüzüyle yaşayan, adı açıklanmayan bir gence nakil yapılmış, bu ameliyatın dünyadaki ilk tam yüz nakli olduğu iddia edilmişti.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13Haber Yayın Tarihi: 05.05.2010 01:49 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Cesedi bir bavul içinde bulunan talihsiz kız hakkında olay iddia: Cinsel ilişki sırasında yanlışlıkla öldü Prezervatif tarihe karışıyor! Dünyada ilk erkek doğum kontrolü hayata geçecek Ünlü oyuncu Kadir Doğulu'nun eski hali sosyal medyada olay oldu! Mucize Doktor'da Ali Vefa'nın patalojiden arkadaşı maviş gözlü Duygu, bakın nereli! Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı