Yüzen Saray 'Mayan Queen' Bodrum'da - Son Dakika

Yüzen Saray 'Mayan Queen' Bodrum'da

25.08.2010 12:40

1
Meksikalı Milyarderin Ultra Lüks Yatı 'Mayan Queen' Bodrum'da Demirledi.
2
5,7 milyar doları bulan kişisel serveti olan Bailleres'in 2008 yapımı, Cayman Adaları bandralı 93 metre uzunluğunda, 16 metre enindeki, 4 katlı, gövdesi Gümüş grisi olan mega yatı yerli ve yabancı turistlerin de ilgisini çekti

3
Meksikalı işadamı Alberto Bailleres'in, Tim Heywood tarafından tasarlanan, dünyanın en iyi 31'inci yatı olarak nitelendirilen ''Mayan Queen', sabah saatlerinde Bodrum Gemi Yanaşma İskelesi'ne bağlandı. 5,7 milyar doları bulan kişisel serveti olan Bailleres'in 2008 yapımı, Cayman Adaları bandralı 93 metre uzunluğunda, 16 metre enindeki, 4 katlı, gövdesi Gümüş grisi olan mega yatı yerli ve yabancı turistlerin de ilgisini çekti.
4
Mega yatın sahibi Meksikalı İşadamı Alberto Bailleres'in yatın içinde olup olmadığı bilinmiyor. Yatta görevli 20 personelin teknede hazırlık yaptığı görüldü. Cayman Adaları bayraklı yatta su sporları imkanı da bulunuyor.

5
Dünyanın en zengin 100 kişisi arasında gösterilen Bailleres'in, Meksika'nın ikinci, Latin Amerika'nın da dördüncü zengin adamı olarak biliniyor. Çeşitli alanlarda faaliyet gösteren bir holdingin sahibi olan Bailleres, dünyanın en büyük Gümüş üreticileri arasında sayılıyor.
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Yüzen Saray 'Mayan Queen' Bodrum'da - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Evinde esen gizemli rüzgarın peşine düşen kadın, banyosundaki aynayı kaldırdığında hayatının şokunu yaşadı Polisliği bırakan genç kadın, çıplak fotoğraflarını satarak 13 milyon TL kazandı Günden güne eriyor! Sosyetik güzel Süreyya Yalçın'ın son hali korkuttu Rapunzel'e meydan okuyor! 15 yıldır saçlarına makas değdirmedi Su üstünde yürüyen sihirbaz kendini ifşa etti! Yaptığı hile şeytanın bile aklına gelmez