Yüzen Saray 'Mayan Queen' Bodrum'da - Son Dakika

Yüzen Saray 'Mayan Queen' Bodrum'da

10 yıl önce

1
Meksikalı Milyarderin Ultra Lüks Yatı 'Mayan Queen' Bodrum'da Demirledi.
2
5,7 milyar doları bulan kişisel serveti olan Bailleres'in 2008 yapımı, Cayman Adaları bandralı 93 metre uzunluğunda, 16 metre enindeki, 4 katlı, gövdesi Gümüş grisi olan mega yatı yerli ve yabancı turistlerin de ilgisini çekti

3
Meksikalı işadamı Alberto Bailleres'in, Tim Heywood tarafından tasarlanan, dünyanın en iyi 31'inci yatı olarak nitelendirilen ''Mayan Queen', sabah saatlerinde Bodrum Gemi Yanaşma İskelesi'ne bağlandı. 5,7 milyar doları bulan kişisel serveti olan Bailleres'in 2008 yapımı, Cayman Adaları bandralı 93 metre uzunluğunda, 16 metre enindeki, 4 katlı, gövdesi Gümüş grisi olan mega yatı yerli ve yabancı turistlerin de ilgisini çekti.
4
Mega yatın sahibi Meksikalı İşadamı Alberto Bailleres'in yatın içinde olup olmadığı bilinmiyor. Yatta görevli 20 personelin teknede hazırlık yaptığı görüldü. Cayman Adaları bayraklı yatta su sporları imkanı da bulunuyor.

5
Dünyanın en zengin 100 kişisi arasında gösterilen Bailleres'in, Meksika'nın ikinci, Latin Amerika'nın da dördüncü zengin adamı olarak biliniyor. Çeşitli alanlarda faaliyet gösteren bir holdingin sahibi olan Bailleres, dünyanın en büyük Gümüş üreticileri arasında sayılıyor.
6
7
8
9
10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 25.08.2010 12:40 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kurşun dizisinin Tomris'i derin göğüs dekoltesiyle takipçilerini şaşı etti! Soğuk algınlığına iyi geliyor, cinsel güce güç katıyor! İşte mesir macununun faydaları Noel kutlamaları sokaklara taştı! Alkolün etkisiyle kendinden geçen İngilizlerden ilginç kareler Yılbaşı kapı süsünün içinden çıkan şey şoke etti! Görenin midesi kalkıyor Erzurum'da gizemli yol! Boşta bırakılan araçlar kendi kendine yokuş çıkıyor