Yüzlerce cesur vatandaş sonbahar ekinoksu için çırılçıplak denize girdi! - Son Dakika

Yüzlerce cesur vatandaş sonbahar ekinoksu için çırılçıplak denize girdi!

23.09.2019 12:50

İngiltere'de yüzlerce çılgın vatandaş gece ile gündüzün eşitlendiği Sonbahar Ekinoksu'nu, Kuzey Denizi'nin soğuk sularına çırılçıplak girerek karşıladı.

1
Skinny Dip (Çıplak yüzme) festivali için bir araya gelen yüzlerce vatandaş, İngiltere'nin Kuzey Denizi kıyılarında buluştu.
2
Her yıl Northumberland'daki Druridge Körfezi'nde gerçekleşen etkinlikte, çılgın İngilizler Sonbahar Ekinoksu için çırılçıplak yüzdü.
3
Gece gündüz sürelerinin aynı olacağı 23 Eylül Sonbahar Ekinoksu'nu buz gibi sularda çırılçıplak karşılayan İngilizler, Kuzey Denizi'nin soğuk sularında çocuklar gibi eğlendi.
4
5
6
7
8
9
10
11

Son Dakika Yüzlerce cesur vatandaş sonbahar ekinoksu için çırılçıplak denize girdi! - Son Dakika


YORUMLAR (41)
  • spinoza : YAzık ya ülkemin insanlarına. ta ilgilteredeki insanların yaşamlarına bile tahammül edemiyorlar. bırakın yanı başındaki insanlara nasıl tahammül etsinler. Kardeşim size ne insanlardan herkesin inancı kendine yaşamı kendine ha gelip sizin sokak sizin gözlerinizin önünde yaparlar o zaman itiraz edin şikayet edin Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Sapkın mesajları ifşa olan ünlü aktör Armie Hammer'a destek veren Bella Thorne'a tepki yağdı Beklemedikleri anda geldi, bu görüntü bugün Sahra Çölü'nde çekildi Parkta donmuş halde bulundu! Gizemli cisimle ilgili gerçek çok geçmeden ortaya çıktı Oyuncular şokta! Ünlü dizi Bridgerton'ın müstehcen sahneleri cinsel içerikli sitelere düştü Aylık 1658 lira! Birçok kişi bilmiyor, işte devletten karşılıksız olarak verilen 15 destek