Yüzlerce Cinsel Suçlunun Yaşadığı Özel Köyden 18 Kare - Son Dakika

Yüzlerce Cinsel Suçlunun Yaşadığı Özel Köyden 18 Kare

16.11.2016 14:34

1

ABD'nin Florida eyaletinde, cinsel suçlardan mahkum 200 civarı kişinin yakınlarıyla birlikte yaşadığı köy görüntülendi.

2

Florida'nın güneyindeki Everglades'te yer alan ‘Mucize Köyü' 2009 yılında cinsel suçlar nedeniyle eyalet sınırları içinde ev bulamayan kişiler için oluşturuldu. Fotoğrafçı Noah Rabinowitz, köyde 3 gün geçirerek günlük yaşamı fotoğrafladı.

3

Sakinlerinin bir kısmı elektronik kelepçeli olan 200 nüfuslu köy, ABD'de cinsel suçlarla suçlananların oluşturduğu en büyük topluluk olarak biliniyor.

4
Bungalovlardan oluşan köy, aslında şekerkamışı tarlalarında çalışanlar için yapılmış. Ancak 2009'dan beri bu binalarda cinsel suçları nedeniyle Florida'da yaşayacak ev bulamayanlar ve yakınları yaşıyor.

5

Florida'da cinsel suçlar ve çocuk pornografisiyle suçlananlar, çocuklara 300 metreden fazla yaklaşmaları halinde cezaevine gönderiliyor. Kimi kent ve kasabalarda bu uzaklık 700-800 metreye kadar çıkıyor.

6

Köyü kuran kendisi de cinsel bir suçla suçlanan Evanjelik rahip Dick Witherow. 18 yaşındayken 14 yaşında bir kızı hamile bıraktığı için yargılanan rahip Witherow'un kurduğu köye kabul edilmenin ilk şarkı, ‘pişmanlık' ve köyün günlük yaşamına koyu bir dindarlık hakim.

7

Köyde kalmak için çok sayıda başvuru var, katılım onayı ise oylamayla ve sıkı bir elemeden sonra veriliyor. Köy sakinleri için cinsel arınma, öfke kontrolü ve psikolojik destek dersleri de veriliyor.

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Yüzlerce Cinsel Suçlunun Yaşadığı Özel Köyden 18 Kare - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum