Yüzmek İçin Gitti, Asitli Suda Eridi - Son Dakika

Yüzmek İçin Gitti, Asitli Suda Eridi

20.11.2016 08:37

1

ABD'de yaşayan Colin Scott, Yellowstone Doğal Yaşam Parkı'nda bulunan ve doğal kaynak havuzu olarak adlandırılan kaplıcalardan birine eline soktu. O sırada dengesini kaybederek havuza düşen genç adam, feci şekilde can verdi.

2
ABD'de bulunan Yellowstone Doğal Yaşam Parkı'na kız kardeşiyle birlikte giden Colin Scott (23), bir süre sonra yüzmek için bir yer aramaya başladı. Doğal kaynak havuzlarından birine elini sokan Scott, dengesini kaybederek havuza düştü.

3
Kız kardeşi ve yetkililerin bütün çabalarına rağmen sudan çıkartılamayan Scott, hayatını kaybetti.

4
Genç adamın düştüğü havuzun, 95 derece sıcaklığında su fışkırttığı ve suyunun asidik özellikler taşıdığı belirtildi.

5
6
Kurtarma ekipleri, tüm arama kurtarma çalışmalarına rağmen Scott'ın cesedine ulaşılamadığını açıkladı. Cesedin asitli suda çözünerek kaybolduğu düşünülüyor.

7
Öte yandan Yellowstone Parkı'ndaki kaplıcalarda meydana gelen ölüm ve yaralanma olaylarının diğer tüm parklardan daha fazla olduğu ifade edildi.

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika Yüzmek İçin Gitti, Asitli Suda Eridi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kim der ki 49 yaşında! Beni Affet'in yıldızı görünüşüyle parmak ısırtıyor Ekranların deniz gözlü güzeli bir anda mesleği bırakmıştı! Nedeni ortaya çıktı "Çıplaklar Festivali" ölümcül virüse rağmen bu yıl da yapılacak Yarışma bitti, değişim başladı! MasterChef'in Açelya'sının son hali olay oldu Ronaldo'nun sevgilisi sınırları zorladı! Verdiği çıplak pozlar Avrupa'da gündem oldu