Yüzü Kireç Kesildi! - Son Dakika

Yüzü Kireç Kesildi!

21.05.2013 19:47

Adapazarı'nda, üç gündür haber alamadıkları yakınlarını ağaçta asılı olarak bulan kadın, sinir krizi geçirdi.

1
Adapazarı'nda, üç gündür haber alamadıkları yakınlarını ağaçta asılı olarak bulan kadın, sinir krizi geçirdi.
2
Korucuk Eğitim Araştırma Hastanesi önündeki ormanlık alanda ağaca asılı bir erkek cesedi gören vatandaşlar durumu 155 Polis İmdat'a bildirdi. Olay yerine gelen emniyet güçleri ve olay yeri inceleme ekipleri, bir ağaçta asılı erkek cesedi buldu.
3
Ağaçta asılı kişinin 38 yaşındaki Hasan Ç.'ye ait olduğu belirlendi. Polisin yaptığı araştırmada, şahsın üç gündür kayıp olduğu ve ailesinin kendisini aradığı ortaya çıktı.
4
Bu arada SEAH Başhekimi Ali Fuat Erdem yaptığı açıklamada, şahsın hastaneyle bir ilgisi olmadığını, hasta olarak kaydının da bulunmadığını söyledi.
5
Öte yandan olay yerine gelen Hasan Ç.'nin yakınları sinir krizleri geçirdi. Oğlunun cansız bedenini gören anne S.Ç., baygınlık geçirdi. Polis, cesedi Adli Tıp Kurumuna gönderdi.

Son Dakika Yüzü Kireç Kesildi! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı