Yüzü Yenen Kadının Fotoğrafları Ortaya Çıktı - Son Dakika

Yüzü Yenen Kadının Fotoğrafları Ortaya Çıktı

13.11.2014 10:56

1
İngiltere'de erkek arkadaşı tarafından öldürüldükten sonra yüzü yenirken bulunan genç kadının fotoğrafları ortaya çıktı.

2
Korkunç olay, İngiltere'nin Güney Wales bölgesinde bir otelde meydana geldi. O gece Argoed kasabasında, ortak arkadaşlarıyla gittikleri bir barda, 22 yaşındaki Cerys Yemm ile tanışan Matthew Williams (34), gecenin sonunda genç kadını kandırıp, kendi kaldığı otele götürdü.

3
Kokainli haldeyken kız arkadaşını Hannibal filmini aratmayacak şekilde öldüren adam polis tarafınadan elektro şokla etkisiz hale getirildikten sonra öldü.

4
Güvenlik, odaya kadın almaması gerektiğini söylemişti. Ancak Matthew bir şekilde Cerys Yemm'i odasına götürmeyi başardı. Daha sonra güvenlik odanın kapısına dayandı; kapı açılmayınca da zorla içeri girdiler ve korkunç manzarayla karşılaştılar.

5
34 yaşında kimliği polis tarafından verilmeyen ama yerel halk tarafından adının Matthew Williams olduğu belirtilen adam, 22 yaşındaki kurbanı Cerys Yemm'in gözlerini canlı canlı yedi.

6
Görgü tanıkları, adamın kokainin etkisi altında cinayeti işlediğini öne sürdü.

7
Otelin çok yakınında yaşayan Lyn Beasley ifadesinde, 'Kadına tam bir hannibal Lecter gibi yaklaştı. Kızın bir gözünü ve suratının yarısını yedi' dedi ve 'daha hapisten yeni çıkmıştı ve kokain kullanıyordu' diye de ekledi.

8
Bir başka görgü tanığı olan Jill Edwards de 'Güvenlik ona odaya kadın almaması gerektiğini söylemişti daha sonra kapısını çaldılar açmayınca içeri girdiler ve kızın suratını yerken yakaladılar' diye konuştu. Odaya girdiğinde korkunç manzarayla karşılaşan polis, elektroşokla müdahale ettiği zanlıyı öldürdü.

9
Williams, iki hafta önce arkadaşına saldırdığından dolayı girdiği hapisten yeni çıkmıştı. Cesetler üzerindeki incelemeler önümüzdeki günler içinde belli olacak.

10
İşte vahşice yüzü yenen kurban Cerys Yemm'in fotoğrafları...

11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Son Dakika Yüzü Yenen Kadının Fotoğrafları Ortaya Çıktı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement