'Yüzüklerin Efendisi'ndeki Elf Olmak İçin 30 Bin Dolar, 10 Ameliyat - Son Dakika

'Yüzüklerin Efendisi'ndeki Elf Olmak İçin 30 Bin Dolar, 10 Ameliyat

3 yıl önce

ABD'de yaşayan Luis Padron, Yüzüklerin Efendisi serisiyle seyircilerin hayatına giren Elf'lere benzeyebilmek için 30 bin dolar harcadı. Luis Padron 10 ameliyata daha girmesi gerektiğini söylüyor. İşte genç adamın inanılmaz değişimi...

1
ABD'de yaşayan bir genç, Yüzüklerin Efendisi serisiyle seyircilerin hayatına giren Elf'lere benzeyebilmek için 30 bin dolar harcadı. Luis Padron adındaki genç, "daha yolun başında olduğunu ve gerçek bir Elf'e dönüşebilmek için 10 ameliyata daha girmesi gerektiğini" söylüyor.

2
Padron, "kendini Elf'lere asıl yaklaştıranın dış görünümündeki değişikliklerden çok içsel değişimi olduğunu" vurguladı: "Fazlalıklarım, peruğum, takma kulaklarım, lenslerim ve makyajım bir yana, ben zaten kendimi kendim gibi değil, bir Elf gibi hissediyorum. Ve kanlı canlı, plastikten bir Elf'e dönüşme sürecindeyim."

3
Ameliyatları için yaklaşık olarak 30 bin dolar harcadığını, bunlar arasında elmacık kemiklerinde ve burunda yapılan bir dizi operasyonun yanı sıra kırışık gerdirme, cilt beyazlatma gibi tekniklerin de yer aldığını söyleyen Padron, "olumlu tepkiler aldığını" da söyledi.

4
Padron'un 'dönüşümünü tamamlaması' için, yüz gerdirme ve göz renginin değiştirilmesini içeren bir dizi işlem için on ameliyata daha girmesi gerekiyor.

5
Kendisini 'soğuk biri' olarak gördüğünü söyleyen Padron, romantik ilişkiler peşinde olmadığını, bunun için öncelikle dönüşümünü tamamlaması gerektiğini de ekledi.

6
Peki ne hale mi geldi? İşte cevabı...

7
8
9
10
11

Haber Yayın Tarihi: 12.06.2017 01:25 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

25 saniye sallandı, 601 can aldı! İşte Türkiye'nin yaşadığı en büyük depremler İmdat çağrısına cevap veren bikini modeli polis memuru vurularak öldürüldü Futbolcu Javier Hernandez'in eşi Sarah Kohan hem güzelliği hem yeteneğiyle büyülüyor Kenan Doğulu'nun klibinde birkaç saniye gözükmüştü, şimdilerde Türkiye'nin hayran olduğu isim! Hadise işi abarttı! Ayna önünde mayosuyla dans edip kalçasını gösterdi

Son Dakika Haberleri