'Yüzüklerin Efendisi'ndeki Elf Olmak İçin 30 Bin Dolar, 10 Ameliyat - Son Dakika

'Yüzüklerin Efendisi'ndeki Elf Olmak İçin 30 Bin Dolar, 10 Ameliyat

12.06.2017 13:25

ABD'de yaşayan Luis Padron, Yüzüklerin Efendisi serisiyle seyircilerin hayatına giren Elf'lere benzeyebilmek için 30 bin dolar harcadı. Luis Padron 10 ameliyata daha girmesi gerektiğini söylüyor. İşte genç adamın inanılmaz değişimi...

1
ABD'de yaşayan bir genç, Yüzüklerin Efendisi serisiyle seyircilerin hayatına giren Elf'lere benzeyebilmek için 30 bin dolar harcadı. Luis Padron adındaki genç, "daha yolun başında olduğunu ve gerçek bir Elf'e dönüşebilmek için 10 ameliyata daha girmesi gerektiğini" söylüyor.

2
Padron, "kendini Elf'lere asıl yaklaştıranın dış görünümündeki değişikliklerden çok içsel değişimi olduğunu" vurguladı: "Fazlalıklarım, peruğum, takma kulaklarım, lenslerim ve makyajım bir yana, ben zaten kendimi kendim gibi değil, bir Elf gibi hissediyorum. Ve kanlı canlı, plastikten bir Elf'e dönüşme sürecindeyim."

3
Ameliyatları için yaklaşık olarak 30 bin dolar harcadığını, bunlar arasında elmacık kemiklerinde ve burunda yapılan bir dizi operasyonun yanı sıra kırışık gerdirme, cilt beyazlatma gibi tekniklerin de yer aldığını söyleyen Padron, "olumlu tepkiler aldığını" da söyledi.

4
Padron'un 'dönüşümünü tamamlaması' için, yüz gerdirme ve göz renginin değiştirilmesini içeren bir dizi işlem için on ameliyata daha girmesi gerekiyor.

5
Kendisini 'soğuk biri' olarak gördüğünü söyleyen Padron, romantik ilişkiler peşinde olmadığını, bunun için öncelikle dönüşümünü tamamlaması gerektiğini de ekledi.

6
Peki ne hale mi geldi? İşte cevabı...

7
8
9
10
11

Son Dakika 'Yüzüklerin Efendisi'ndeki Elf Olmak İçin 30 Bin Dolar, 10 Ameliyat - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor