Son Dakika Haberleri: Yüzündeki Akneleriyle Başı Dertteydi; Bu Besini Bıraktı, Afete Dönüştü

Yüzündeki Akneleriyle Başı Dertteydi; Bu Besini Bıraktı, Afete Dönüştü

2 yıl önce

22 yaşındaki Rachel Crawley, yıllardır akneleri yüzünden kötü günler geçirmiş. Ama daha sonra öyle bir yöntem bulmuş ki, hiç fark etmeden aknelerden kurtulmanın sırrını ortaya çıkarmış.

1
"Akne sorunu yaşadığım bunca yıl boyunca bunun ruh sağlığımı bozmasına, ilişkilerimi mahvetmesine, sosyal hayatımı bitirmesine izin verdim. Çünkü kendime güven sorunum vardı ve diğerlerinin benim hakkımda düşündükleri konusunda ciddi endişeler taşıyordum. Sonra bir gün bu hayatı diğerlerini mutlu etmek için yaşamadığımın farkına vardım. Makyaj yapmayı bıraktım, Instagram'da diğerlerine bakıp kendimi küçümsemeye son verdim. Diğer kızların da bunu yapmasını istiyorum. Başkaları ne diyecek diye düşünmeyi bırakın, içinize dönün ve kendinizi sevin" diyor Rachel.
2
Kırmızı, şişkin ve ağrılı akneleri "şekersiz" beslenmeyle azalmaya başlıyor Rachel'ın.
3
Rachel da bu yolculuğunu Instagram üzerinden herkesle paylaşıyor ve aynı durumda olanlar için rol model olmaya çalışıyor.
4
Cildine en iyi gelenin sebze odaklı vegan beslenme olduğuna karar veren Rachel şimdi onunla dalga geçenlere, ona çirkin diyenlere inat güzellik yarışmasına katıldı ve finale kaldı. Derece alacağına ise inancı tam.
5
Rachel Crawley, tüm yüzünü kaplayan akneler yüzünden kötü bir ergenlik geçirmiş. Sürekli alay konusu olduğunu, kötü davranışlara maruz kaldığını, dışlandığını söyleyen Rachel makyajsız sokağa çıkamıyor, kimseyle görüşmek istemiyormuş.
6
Önce kendiyle barışan Rachel, sonra beslenmesinde küçük değişiklikler yapmaya başlıyor.
7
8
9
Şekerle birlikte karbonhidratların da aknelerini çoğalttığını gören Rachel beslenmesinden bunları tamamen çıkarıyor.
10
11
Ağır ilaçlar kullanıp yan etkilerinin sağlığını etkilememesini istediği için beslenme düzenini değiştirmeye karar veren Rachel, çeşitli denemelerden sonra aknelerinin baş suçlusunun "şeker" olduğunun farkına varıyor.
12
13
14
Bir Instagram paylaşımında şöyle diyor Rachel: "Üç gün boyunca bunları hiç yemedim, sağlıklı yağ tükettim ve bilin bakalım ne oldu? Yüzümde hiç yeni sivilce, akne çıkmadı!"
15
Şekeri kestiğinizde damak tadınız da bir anda değişiyor ve eskisi gibi canınız çekmemeye başlıyor" diyen Rachel şimdilerde ise şekersiz beslenmesini vegan diyetle desteklemeye başlamış durumda.
16
17
18


Haber Yayın Tarihi: 15.08.2017 02:36 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Burun estetiği olmak için bıçak altına yatan genç kadının, operasyon esnasında kalbi durdu! Bu kentin neyden yapıldığını duyan şoke oluyor! Vefakar köpeğin inadı yürek sızlatıyor! 18 aydır sahibinin öldüğü yeri terk etmiyor! Rihanna Hollywood'da bulunan lüks villasını, 200 bin lira karşılığında kiraya verdi! Bu resimde gizlenen çöreği 22 saniyede bulabilir misin?