Yüzündeki beni aldırmak için bıçak altına yatan genç kızın suratı kareye döndü - Son Dakika

Yüzündeki beni aldırmak için bıçak altına yatan genç kızın suratı kareye döndü

19 yaşındaki Avustralyalı Sofia Marroquin, yüzündeki beni aldırmak için estetik ameliyatı oldu. Ameliyattan sonra yüzünde oluşan şişikler genç kızın yüzünün kare şeklini almasına sebep oldu. Sofia, yüzünün aldığı şekli görünce neye uğradığını şaşırdı.

1
Yüzündeki beni aldırmak isteyen genç kız ve ailesi ameliyat sonrası hayatlarının şokunu yaşadılar. Ameliyattan sonra yüzünde oluşan şişikler genç kızın yüzünün kare şeklini almasına sebep oldu.
2
Anestezi verilmeden yapılan ameliyat sonrasında yüzü şişerek kare şeklini alan Sofia, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda, ameliyat sonrası yüzünün aldığı şekil nedeniyle, başta ailesi olmak üzere kendisini gören herkesin büyük şaşkınlık yaşadıklarını söyledi.

3
Talihsiz kız, annesinin kendisini bu şekilde ilk gördüğü zaman çığlık attığını, kız kardeşinin ise ilk gördüğü zaman yaşadığı şok nedeniyle evin içinde bir süre koştuktan sonra yere düştüğünü söyledi.


4
Sophia'nın konuşmasını üç milyon kişi izledi. Sophia, yüzünün şişip kare şeklini almasına neyin sebep olduğu sorularına "Yüzümdeki beni aldırmak için ameliyat oldum."
5
"Ameliyattan sonra bu şekli aldı." Elini yüzüne atan Sophia yüzünü hissetmediğini söyledi.
6
Sophia, bir süre sonra yüzünün eski şekline dönüp dönmediği ile ilgili olarak paylaşım yapacağını söyledi.
7
8
9
10
11

YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Kennedy suikastını bilen büyük kahinin tüyler ürperten 2020 kehaneti ortaya çıktı Doğum için hastaneye gitti! Saatler sonra tüm ülkeyi yasa boğan haber geldi İrem banyosundan paylaştı: Bikini, mayo astığım yere maske astım Görüntüsü değişince tüm kapılar kapandı! Oyuncu Ümit Erdim'in verdiği 60 kilo iş hayatına mani oldu Muhtarı sayesinde zengin olan köyde herkese villa veriyorlar! Ama bir şart var