Son Dakika Haberleri: Yüzüne Kezzap Atılan İtalyan Güzelin Son Hali

Yüzüne Kezzap Atılan İtalyan Güzelin Son Hali

6 ay önce

Eski İtalya güzeli Gessica Notaro, geçtiğimiz Ocak ayında asitli saldırıya uğramıştı. Pes etmeyen ve yoluna devam eden Gessica, cesareti ve özgüveniyle alkış topladı...

1
Eski İtalya güzeli Gessica Notaro ile Jorge Edson Tavares, ilişkilerini geçen yaz bitirmişti.
2
Ancak ayrılmak istemeyen Tavares, Notaro'yu tehdit etmişti. Eski İtalya güzeli, 2017 yılının ocak ayında eski erkek arkadaşı tarafından asitli saldırıya uğramıştı.
3
29 yaşındaki kadın saldırıda bacağından ve kalçasından da yaralanmış, ayrıca bir gözünü de kaybetmişti.
4
O günden bu yana pek çok badireler atlatan Gessica Notaro, şimdilerde hayatını kadına karşı şiddeti durdurmaya adadı.
5
Kadına karşı şiddetle her anında mücadele eden Notaro, aynı zamanda Dancing with The Stars'ın (Yıldızlarla Dans) İtalya versiyonunda mücadele ediyor.
6
Hayata sıkı sıkıya bağlı olan genç kadın verdiği röportajlarda, "Kadınların ölmesine izin vermeyin" çağrısında bulunuyor.
7
Öte yandan eski erkek arkadaşının avukatları, Notaro'nun dans yarışmasına katılarak şöhret peşinde olduğunu iddia ediyor.
8
İşte kadına şiddete karşı var gücüyle mücadele eden Gessica Notaro'nın son görünümünden kareler...
9
10
11
12
13

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Çıplak Vatandaş Filmindeki Çocuk Oyuncu Bakın Kim Çıktı! Magazin Dünyasının Yaramaz Çocuğunun Son Halini Görenler İnanamadı Dünyanın En İlginç Festivali: Phuket Vejetaryen Festivali Milyoner'de Çift Cevap Hakkı Bile İşe Yaramadı! Çıkan Cevap Şoke Etti Bu Benzerliklere Çok Güleceksiniz!