Yüzünün Yarısını Kestiler - Son Dakika

Yüzünün Yarısını Kestiler

20.10.2012 09:27

1
Osh Stephenson 2009 yılında nadir görülen bir göz tümörüyle karşılaştı. Doktorlar tümörün alınması gerektiğini söyleyince önce radyoterapi yöntemi uygulandı. 2010 yılına geldiklerinde tedavinin işe yaramadığını anlayan doktorlar, ameliyatla tümörü almaya karar verdiler.
2
Aylarca süren ameliyatlar sırasında önce Stephenson`ın gözünü yerinden alıp yerine baldırından bir et parçası yerleştirdiler. Daha sonra elmacık kemiğinin bir kısmını kesip alarak yerine omuzundan bir kemik parçası eklediler.
3
7 ameliyat boyunca toplam 50 saat ameliyat masasında yatan adam "Suratım şu an dağınık ve kötü bir halde, ama her şey sağlığım için yapıldı. Her yeni ameliyatla biraz daha iyi görünüyor." diyerek kendini teselli etti.
4
Stephenson`ı rahatsız eden ilk şey kanserli gözünün etrafındaki deride kaşıntı fark etmesi oldu. Önce alerjik bir reaksiyon zannetti bu durumu. Sonra göz kenarları şişmeye başlayınca doktora gitmeye karar verdi.
5
Doktorların dediğine göre Stephenson`ın göz bebeğinin arkasında yer alan tümör doğduğunda beri oradaydı ve gün geçtikçe büyüyerek kansere dönüştü. Doktorlar kanserin geri gelebilme riskini Josh Stephenson`a anlattı ve bunu bilerek de olsa hayatta olduğuna şükrediyor.
6
7
8
9

Son Dakika Yüzünün Yarısını Kestiler - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular