Son Dakika Haberleri: Zabıta İle Tezgah Sahipleri Birbirine Girdi

Zabıta İle Tezgah Sahipleri Birbirine Girdi

10 yıl önce

1
Olay, Büyükçekmece Sahili 2'nci Kordonboyu Caddesi'nde saat 21.30 sıralarında meydana geldi. Cadde üzerindeki yaklaşık 200 metre uzunluğundaki "Yaz Etkinliği" alanına Büyükşehir Belediyesi'ne ait zabıta ekipleri denetim yapmak için geldi. İddiaya göre, sivil zabıta ekipleri dövme tezgahı bulunan Fatih Büyüklü'den tezgahını kaldırmasını istedi. Bu isteğe karşı çıkan Büyüklü ile zabıta memurları arasında sözlü tartışma yaşandı.
2
Kısa süre sonra tartışmaya diğer tezgah sahipleri ile zabıtalar da dahil oldu. Ortam bir anda gerilince tezgah sahipleri ile zabıtalar birbirlerine taş ve sopalarla saldırdı. Sahili dolduran vatandaşların şaşkın bakışları arasında zabıtalar ile tezgah sahipleri birbirlerine girdi.
3
Ortalığın kan gölüne döndüğü kavgada Fatih Büyüklü, Ömer Büyüklü, Erhan Dolis, Zeki Kara, Hüseyin Ala, Gökhan Gam, Evren Kuvvet ve Oğuzhan Sert çeşitli yerlerinden yaralandı. Yaralılar tedavilerinin ardından birbirlerinden şikayetçi olacaklarını belirtince Büyükçekmece Polis Merkezi'ne getirilerek ifadeleri alındı. Olaylar sırasında sahil boyunda bulunan bazı dükkanlar ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı zabıta noktasının camları kırıldı.Haber Yayın Tarihi: 18.08.2010 11:41 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Taraftarların çirkin tezahüratına maruz kalan İtalyan spiker, galaya dekoltesiyle damga vurdu! Bütün kadınların bilmesi gereken 6 savunma tekniği! Sosyal medya fenomeninin başı çıplak pozlarıyla dertte! Yaşlı adamları kandırmak için kullanıyorlar Öldü sandılar! 6,5 saat kalbi duran kadın hayata döndü Ünlü şarkıcı Olga Orlov'un, çıplak havuz pozu sosyal medyada tepki çekti!